LG G4 açılışta Vodofone logo gözükme sorunu

Yer
Istanbul
Daha fazla  
Meslek
Web Designer
Merhaba arkadaşlar, Yaklaşık 1 hafta önce " Lg G4 H815 32 Gb Deri Kapakli Cep Telefonu GittiGidiyor'da 188264187 " buradan LG G4 Siparişi verdim. Ürün sapasağlam elime ulaştı. Ürünün orjinalliği konusunda hiç bir sıkıntı yok, fakat telefon alçılırken ya da kapanırken LG logosundan sonra bir Vodofone logosu dönüyor. Satıcı firma ile bu konuda iletişime geçtiğimde " Sayın Müşterimiz, hiç karşılaşmadığımız bir konudur. Telefonu tarafımıza göndermeniz gerekmektedir." diye bir mesaj geldi. LG G4 kullanan arkadaşlar varsa, acaba tüm LG G4'lerdemi açılırken yada kapanırken vodofone logo ile karşılaşılıyor. Yoksa bana operatör telefonu mu gönderilmiş. Bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

G4 kullanan arkadaşıma sordum, yok öyle bir durum dediler. Sanırım size Vodafone ile anlaşmalı modellerden satmışlar. Ayrıca kullanıcı yorumlarına bakarsanız, bu sorunu yaşayan tek kişi olmadığınızı göreceksiniz. Sanırım operatör telefonu.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı