LG G4 Android 6.0 Güncelleme Sorunu

ErayGngr

Hectopat
Daha fazla  
Geçen telefona 6.0 güncellemesi gelmişti. Şimdi kontrol ediyorum yok. LG Bridge kurdum ordan denedim gene yok. Bazı forumlarda 6.0 güncellemesinin geri çekildiğini duymuştum. Sebebi bu mudur ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili dostum Allah seni korumuş. Dediğin gibi LG geri çekti güncellemeyi çünkü aşırı derecede ısınma ve pil su gibi gidiyor. Bence böyle kal en temiz sürüm gelince yüklersin sakın şu anki sürüme heves etme.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili dostum Allah seni korumuş. Dediğin gibi LG geri çekti güncellemeyi çünkü aşırı derecede ısınma ve pil su gibi gidiyor. Bence böyle kal en temiz sürüm gelince yüklersin sakın şu anki sürüme heves etme.
Hocam gecenlerde konu actim ama pek yararli olmadi. Telefon aramadayken ekran karariyor ve karsidaki kapatana kadar kapatamiyorum. Belki guncelleme yaparsam bu sorun gider diye dusunuyorum.

Şuan G4 6.0 kullanıyorum. Bende ısınmadan şikayetçiydim. Güncelleme den sonra format atmama rağmen ısınıyordu telefon. Bir süre sonra dayanılmaz hale geldi tekrar format attım düzeltmez ise 5.1 e dönecektim fakat düzeldi. Isınma veya pil sorunu yaşamıyorum.

Hocam gecenlerde konu actim ama pek yararli olmadi. Telefon aramadayken ekran karariyor ve karsidaki kapatana kadar kapatamiyorum. Belki guncelleme yaparsam bu sorun gider diye dusunuyorum.
Bu sorun telefonun ön tarafındaki sensörden kaynaklanıyor. Sensörün olduğu kısma darbe geldiyse veya su temas ettiyse bozulmuş olma ihtimali var.
Ön kameranın etrafında bir yerde olması gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı