LG G4 ısınıyor mu?

Daha fazla  
Yakın zamanda LG G4 almayı düşünüyorum. Bir süre araştırma yaptım. Bazıları telefondan memnun, bazıları ise çok şikayetçi. İnternette okuduğuma göre uzun kullanım sonrası aşırı ısınma veya birkaç ay geçtikten sonra anakartın yanması gibi sorunları varmış. Sizin bu konuda görüşleriniz neler? Yardımcı olursanız memnun olurum.

İsterse gene SD 820 kullansın, gene sorunlu oluyor LG modelleri. Bizzat LG tarafından onaylanmış sorunlar bunlar. O yüzden kimse de inkar edemez. Şu anda G6 modelinde bir sıkıntı yok gibi. Kaç tane sorunlu telefon ürettikten sonra bir zahmet çözsünler işi artık.

G5 kullanıyorum. SD820 var ve ısınma oluyor. Genel olarak telefondan memnunum. En büyük sorunu ghost screen bu cihazın. Belli bir süre sonra ekrandaki logolar iz bırakıyor. Bazen çok rahatsız edici oluyor ama genel olarak kullanımı pek etkilemiyor. Ve kesinlikle kronik bir sorun. 3-4 farklı G5 denedim. Hepsinde var bu sorun. Ghost screen sorunu G4'te de olduğunu duydum. Hatta daha ileri düzeydeymiş. Yanlış hatırlamıyorsam internette bu sorun ile ilgili G4 videoları mevcut.
Bana kalırsa başka bir modele yönelmenizi tavsiye ederim.

Peki 1500-2000 TL arası fiyata önerdiğiniz güzel bir telefon var mı? Benim için önemli olan iki şey şarjının uzun gitmesi ve ısınma sorunun olmaması.

Bende var ve abartildigi kadar isinmiyor.Suan satilan g4lerin cogu 611k.Ve 611k modelinde kronik sorunlarin cogu cozulmus.Ama cihaz oyunlarda gercekten tirt.Note 2 ve s5 te kasmayan oyunlar g4 de kasiyor.Oyun oynamak icin aliyosan hic onermiyorum.Ama oyunlarla alakam yok diyosan cok guzel bir telefon.Ayrica sarjinin uzun gitmesini istiyorsan lg lere hic bulasma.Lg g4 le yarim gunu zor cikariyorum.Onemli olan pil omru ise samsung al rahat et.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı