LG G4 Fabrika Çıkışı Sorunlu Mu?

Bende g4, s6 ve note 4 arasında kaldım ilk başta g4 alacaktım fakat bu ısınma olsun ekranda oluşan sıkıntılar olsun soğudum biraz @SunSet
Isınma her telefonda olan birşey. Çok yoğun kullanımda doğrudur ısınıyor fakat rahatsız edici değil bana göre öyle. Normal oyun kullanıcı iseniz arada oyun oynayıp nette takılırım derseniz ısınma olayını anlamazsınız. Sürekli telefon elinde olunca hissediyorsunuz. Diğer telefonlar buzlukta çalısıyor G4 ateşte mi çalışıyor? Konuyu başka yere taşımayın. İçin ısınıyorsa al. Ali Bey bile LG uzun süre kullanım için önermekte öyle sorunlar olsa idi Technopat uzun süre için telefonu tavsiye etmezdi. Beyaz renkleri sarı göstermeyen ve parlak doğal ekran gösteren telefon istiyorsanız alın...

Son düzenleme:
Tam olarak bütçen nedir? 1800-1900 tl'ye Lg G5, Samsung Note 5, S6 gibi seçeneklerde var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı