LG G4 Fabrika Çıkışı Sorunlu Mu?

@guvenxx kardeşim olayı toptan göze alırsak tek sorunu batarya mı? ya da aşırı kullanım'da ısınma oluyor mu? Ben asla oyun oynamıyorum telefon'da eğer ki sadece oyun oynayınca ısınıyorsa.

@guvenxx kardeşim olayı toptan göze alırsak tek sorunu batarya mı? ya da aşırı kullanım'da ısınma oluyor mu? Ben asla oyun oynamıyorum telefon'da eğer ki sadece oyun oynayınca ısınıyorsa.
O zaman alın sorun çıkarmaz aşırı oynayınca her tel ısınır. Havalarda sıcak elinde sıcak ısınması normal. Şuan serin odam var telefon sıcak değil.

Oyun dışında rahatsız edici ısınma yaşamadım.

Batarya sıkıntısı yok millet neyden şikayetçi çözemedim. Arada günü çıkarmadığı oldu da dediğim gibi fazla oyun ve parlaklıktan dolayı. Günümüz amiral gemileri sanki 10 gün gidiyor arkadaş saçmalamayın.

Toptan bi değerlendirmemi istersen;

Eksileri
-Oyunda çok ısınıyor uzun süre oynayınca ama senin için sorun değil gibi.
-Knock code sıkıntılı ama son üretim serilerinde çözülmüş.
-Led ışığı arada kafayı yiyiyor ama sorun sayılacak bir şey değil zaten cihazın sorunuda değil android'in sorunu.
-Deri kapak soyuluyor. Şeffaf kap şart veya deri olmayan kapak (ismini unuttum)
-Parmak izi yok.

Farkettiğin gibi eksileri zaten pek dikkate alınmayacak kadar küçük şeyler.

Artıları
-Kamera gerçekten çok tatmin edici. Yapay ışıklarda (lamba gibi) o kadar kaliteli değil ama dışarıda efsanevi.
-Hiç takılma, yavaşlama sorunu yaşatmadı.
-Marsmallow'dan sonra daha bi güzel oldu.
-Tutuş hissi harika.
-Tasarım harika.

Aklıma gelenler bunlar.

Bunu almasam v10 alırdım tabi daha erken çıksaydı.

Sorunlarını falan araştırmadım açıkçası beni parmak izi, tasarımı ve selfie açısı kendine çekmişti. O günden beri bi ayrı bakıyorum ona.
V10 şarjı erken biten telefon ve kullanımda rahatsız edici sıcaklık. Ben bunlara tanık oldum sonra dedimki iyikide bu telefonu almışım dedim. Tasarım evet güzel fakat ekran ve iç tasarımdan dolayı sorunları fazla çıktı. Nette araştırsanız dediğim sorunları G4 fazla olduğunu görürsünüz.

Vallahi bilemedim açıkçası. Cidden google amca'da arattığımız'da bi dünya sorunu var G4'ün.
Haklısınız ama söylediğim şeyler zaten. En dikkat çekeni dokunmatik sorunu. Oda benim bahsettiğim Knock on, Knock code oluyor. Batarya sıkıntısıda çekmedim. Alırsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum fakat size kalmış.

Haklısınız ama söylediğim şeyler zaten. En dikkat çekeni dokunmatik sorunu. Oda benim bahsettiğim Knock on, Knock code oluyor. Batarya sıkıntısıda çekmedim. Alırsanız pişman olacağınızı düşünmüyorum fakat size kalmış.
Knock on sorunu bana yaşatmadı ne zaman ekrana dokunsam açıldı hemen.
@goodtofell G4 fazla tercih olduğu için sorun fazla gibi gösteriliyor. V10 fazla tercih olmadığı sorunları az bulunuyor. Ne kadar kullanıcı fazla ise sorun o kadar göze batar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı