LG G4 Isınma Sorunu

Bahadırkarpuz

Hectopat
Daha fazla  
LG G4 marka telefonum var. Garantisi hala devam etmekte. Çok fazla ısınma sorunu oluyor. Hatta facebook , instagramda falan bile dolaşırken bu sorun oluyor. Sizce garantiye versem bir şey değişir mi ? Turkcell' in şubesinden faturaya ek almıştım. Aldıktan sonra internette daha çok gördüm LG nin ısınma sorunlarını falan. Bilseydim almazdım.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lg G4'de ısınma sorunu bulunmuyor. Cihazınızda sorun olabilir, garantiye yollamanızda fayda var. İki farklı G4 satın alıp kullandım, bu tür bir sorun ile karşılaşmadım.

Lg G4'de ısınma sorunu bulunmuyor. Cihazınızda sorun olabilir, garantiye yollamanızda fayda var. İki farklı G4 satın alıp kullandım, bu tür bir sorun ile karşılaşmadım.
Benim arkadaşımda g4 aldı onda da aynı sorun var ve sitelerde de görüyorum genel bir sorun gibi gözüküyor daha önce g3 kullanan arkadaşım vardı onda da ısınma sorunu vardı. Sizde nasıl olmadı bilmiyorum biraz şans işi mi anlamadım ki. Neyse garantiye göndersem ne gibi geri cevap alırım ?

Açıkcası bana pek gerçekçi gelmiyor bu dedikleriniz, G4 SD808 kullanıyor ve bu işlemci dediğiniz gibi fazla ısınan bir işlemci değil. Distribütör garantili ise ve dediğiniz gibi bir sorun mevcut ise şayet yüksek ihtimalle değişim kararı alırsınız.

Kullanmak istemesem para iadesi alamaz mıyım ? Distribütör garantili değil sanırım. Dediğim gibi Turkcell şubesinden aldım.

Turkcell şubesinden aldıysanız eğer distribütör garantili oluyor sanırım. Bahsettiğiniz durum eski telefonlarda olabiliyor fakat yeni model bir üründe nasıl olur bilmiyorum.

Benim fakülteden arkadaşımda da lg g4 mevcut. Normal kullanımda, internette gezme vs. ısınma gibi bir sorunu yok. Servise göndermenizde fayda var.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı