LG G4 Isınma Sorunu

Aldığın yer ve mağazaya geri alınabilir fakat değişim de yapılabilir. Bende 1 aydan fazla oldu fakat ısınma ya da Ghost Screen sorunu yok. Telefon buz resmen bende performans desen sorun yok. Neden böyle bazı kişilerde sorun var anlamıyorum. Ona bakarsan Note 5 şarj sorunu yokken bazıları bu sorunu yaşıyor. S7 performanslı olduğu halde ya su geçirmiş ya da ısınma sorunuyla karşılaşıyor. Belki değişimde benim tel gibi sağlam telefon gönderirler.

Not: Arkası serin telefon sadece oyun oynarken ekranın üst kısımda ısınma var oda etkileyecek ısı değil.

@SunSet Kulaklıkla muzik dinlerken internette gezindim. 12-13 dakika. Sence yüksek mi değerler?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2016-06-07-11-20-51.png
    Screenshot_2016-06-07-11-20-51.png
    92,2 KB · Görüntüleme: 129
Arkadaşlarım, ailem LG kullanıyor. Hiç ısınma sorunları yok. Kullandığınız kılıftan olabilir, pil ısınıyor olabilir.

Ayrıca ekran parlaklığını fazla açarsanız ateş topu gibi oluyor LG telefonlar. %25-&40 arası parlaklığa alıp fotoğraf atınız.

@Mr. J Arkadaşım internette gezinmesiyle bu kadar yüksek olması normal değil. Ben attım diğer sayfalara bakarsan kaç derece olduğu nette gezerken.
@Cpt. Price Kardeşim doğru diyor bu kadar ısınmaz. Çünkü; Bu telefon ısınmaması için 808 işlemci mimarisini kullanıyor. CleanMaster sakın kurmayın kullandıysanız hemen reset atın telefona ben kurduğumda alev etti telefonu. Telefonu soğutması gerekirken kızdırdı telefonu. Şuan ne ısınma var ne şarj sorunu hep bu CleanMaster gibi programlar dosyaları bozuyor. Technopat'ta diyor kullanmayın bunlar daha çok yiyor diyorlar. Şuan PC'deyim telefonla gezinirken tekrar atacağım sizin için görün sıcaklık değerlerini.

Not: CleanMaster kullanırken Antutu değer 53 bin idi. Telefona reset attım CleanMaster gibi yazılımlar kurmadan tüm gerekli oyun programları kurduktan sonra bu puan 63 - 64 bin arası puan aldım. Gerçekten bu gibi programlar telefonunun ömrünü yiyor. Zaten güçlü telefonlar çok eski telefonlara yarıyor bu gibi programlar.

Son düzenleme:
@Mr. J Arkadaşım internette gezinmesiyle bu kadar yüksek olması normal değil. Ben attım diğer sayfalara bakarsan kaç derece olduğu nette gezerken.
@Cpt. Price Kardeşim doğru diyor bu kadar ısınmaz. Çünkü; Bu telefon ısınmaması için 808 işlemci mimarisini kullanıyor. CleanMaster sakın kurmayın kullandıysanız hemen reset atın telefona ben kurduğumda alev etti telefonu. Telefonu soğutması gerekirken kızdırdı telefonu. Şuan ne ısınma var ne şarj sorunu hep bu CleanMaster gibi programlar dosyaları bozuyor. Technopat'ta diyor kullanmayın bunlar daha çok yiyor diyorlar. Şuan PC'deyim telefonla gezinirken tekrar atacağım sizin için görün sıcaklık değerlerini.

Not: CleanMaster kullanırken Antutu değer 53 bin idi. Telefona reset attım CleanMaster gibi yazılımlar kurmadan tüm gerekli oyun programları kurduktan sonra bu puan 63 - 64 bin arası puan aldım. Gerçekten bu gibi programlar telefonunun ömrünü yiyor. Zaten güçlü telefonlar çok eski telefonlara yarıyor bu gibi programlar.
O program zaten bela. Eski cihazlarda da işe yaramıyor. Ancak yer açıyor eski verileri silerek. Sürekli çalışıyor telefonu yoruyor. Şarj süresini azaltıyor. Anlat anlat bitmez. Siz siz olun temizleme programları kullanmayın. Elinizle temizleyin. Ben Winrar indirdim. ". (nokta)" ile başlayan klasörleri siliyorum gereksiz olanları. Zaten LG telefonlarda "Smart Cleaning var. Onu kullanın. Çok fazla yer açıyor kendisi arkadaşımla denedik oldu.

@Cpt. Price Hocam sizde FM Radyo'da ses geliyor mu? Önceden rahat dinliyordum fakat şimdi ses yok fakat radyoları falan bulup kayıtta yapıyor. Nette biraz baktım çoğunda böyle sıkıntı yaşamakta.

Yeni şarjdan çıkardım birazda sosyalı gezdim değerler bu:
Capture+_2016-06-07-12-16-54.png

Not: Şarj doldururken ısınmada yok bunu da not edeyim.

Son düzenleme:
@Cpt. Price Hocam sizde FM Radyo'da ses geliyor mu? Önceden rahat dinliyordum fakat şimdi ses yok fakat radyoları falan bulup kayıtta yapıyor. Nette biraz baktım çoğunda böyle sıkıntı yaşamakta.

Yeni şarjdan çıkardım birazda sosyalı gezdim değerler bu:
Eki Görüntüle 165082

Not: Şarj doldururken ısınmada yok bunu da not edeyim.
Isılar normal. Benim telefonum kendini kapatıyor ısıdan. Üstünde yumurta kırıp pişirecek derecede. Ben LG kullanmıyorum. Ama Radyonun ayarlarını sıfırlayın ayarlardan. Önbelleğini silin yani. Belki düzelir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı