LG G4 Kamera Camı Çatladı (Kırıldı)

Furkan Özyürek

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Son 2 haftadır telelefonun ses kısma ve açma tuşlarında kendiliğinden bir sorun oldu. Bastıktan çok sonra algılıyor veya algılamıyordu. Ben de az önce sinirlendim kapağı açtim. Ses tuşlarını sertçe sildim. Sonra farkettim kamera çatlamış. Hayvanlığımdan mı yoksa önceden mi çatladı bilmiyorum. Allah`dan sadece dış kısmı çatlamış. Kamera performansında sorun yok. Demek ki ses kısma tuşlarına basınç uygulayınca kırdı. Yada ben kenarları gezdirirken kırdım. Donanım bilen arkadaş varsa kolayca değişir mi? Her ne kadar değiştirmeyecek olsamda bilgim olsun istiyorum.

20160912_192501-1200x2133.jpg
20160912_192523-1200x2133.jpg

Son düzenleme:
Kullanıcı kaynaklı hatadır. Kesinlikle ücret talep edilecektir. Kırılan cam, lens değil koruyucudur, tozların sensöre ve lenslere temas etmesini engeller. Deri kapak hariç, alt siyah kasa kapağını değiştirebilirsiniz. Bu cam iç kapağa yapışıktır. Garantiniz kesinlikle sona erecektir bu işlemde.

Arka kapağı açın vidaları sökün plastik kısımı çıkartın ve o kamera koruyucu şeyi çıkartın sonra yenisini internetten satın alıp yapıştırın oraya. Galaxy S3'de böyle yapmıştım.

Arka kapağı açın vidaları sökün plastik kısımı çıkartın ve o kamera koruyucu şeyi çıkartın sonra yenisini internetten satın alıp yapıştırın oraya. Galaxy S3'de böyle yapmıştım.
Teşekkürler hocam

Kullanıcı kaynaklı hatadır. Kesinlikle ücret talep edilecektir. Kırılan cam, lens değil koruyucudur, tozların sensöre ve lenslere temas etmesini engeller. Deri kapak hariç, alt siyah kasa kapağını değiştirebilirsiniz. Bu cam iç kapağa yapışıktır. Garantiniz kesinlikle sona erecektir bu işlemde.
Peki ben garantiye bunun için vermedim başka bir sebepden dolayı verdim diyelim. Yine de garanti dışı mı kalıcak yoksa parçayı değiştirirsem mi garanti dışı kalır ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı