LG G4 Ön İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

LG G4'un minik bir ön incelemesini yaptım, umarım beğenirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Antutu Benchmark ta Note 4' ü geçiyor mu acaba?

Şimdi özelliklerine baktım geçiyor hayli hayli ekranı çok hoşuma gitti. :D

Bazı yerlerde ufak tefek takılmaların olsada konuşman çok akıcı. :D Güzel bir ön inceleme olmuş. youtube sayfanıza abone oldum :)

Telefonu küçültecekleri yerde gitgide büyütüyorlar ya çok kaba görünüyor bence. G2'nin boyutu çok iyiydi tek elle rahat kullanılıyordu keşke o kasaya LG logosunun olduğu yerden kısarak 5.5 yapsalardı. Bu arada pil hale 3000 Mah... Şarjı yine 4 saat gidecek demek ki...

Telefonu küçültecekleri yerde gitgide büyütüyorlar ya çok kaba görünüyor bence. G2'nin boyutu çok iyiydi tek elle rahat kullanılıyordu keşke o kasaya LG logosunun olduğu yerden kısarak 5.5 yapsalardı. Bu arada pil hale 3000 Mah... Şarjı yine 4 saat gidecek demek ki...
mAh ile batarya süresini karşılaştırmayalım lütfen. Ekran ve işlemcinin verimi sayesinde çok düşük mAh'a sahip bir telefondan bile uzun süreli kullanım sağlanabilir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı