LG G4 - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - HTC ONE M8 Hangisi alınmalı ?

HsbYstp

Hectopat
Daha fazla  
LG G4 - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - HTC ONE M8, bu 4 telefon arasından kaldım hangisini almam gerektiği konusunda çok kararsızım. Sizin tavsiyeleriniz nelerdir hangisini almalıyım ? Bu arada telefonları Vodofone' dan alacağım malum taksit için, bildiğiniz başka taksit imkanı olan mağazalar hangileridir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana sorarsanız Samsung Galaxy S6 derim. Tasarım olarak da diğerlerinin çok önünde bir telefon, performansını biliyorsunuz zaten...
Tasarım olarak çok hoşuma gidiyor fakat güncelleme konusunda sıkıntı yaşarım diye korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarım olarak çok hoşuma gidiyor fakat güncelleme konusunda sıkıntı yaşarım diye korkuyorum .

Dostum güncelleme konusunu fazla takma derim. Hepsi markaların amiral gemileri. Zaten tüm markalar belli, güncellemede bir iki istisna olsa bile aynı düğüm. Vermiyolar bir süre sonra maalesef.

Ama şu an için sorduğunda bu kategoride en performanslı ürün S6. Aynı şekilde kişisel tercihim olsa ben de ondan kullanırdım. Hele ki S6 edge...

Ben Note 3 kullanıyorum 2 senedir. Samsung'tan memnunum açıkçası sorun yaşamıyorum. Sorun yaşayanları da anlamıyorum. Hala en güncel oyunları bana oynatıyor, şarjı 1 günü bazen 1.5 günü tamamlıyor. Bozulana kadar kullanırım, zevk için yenisini almam.

Ayrıca bildiğin gibi Note 3, 3 senelik belki biraz daha büyük bir telefon. Ben Android 5.0 kullanıyorum. Türkiye'ye maalesef geç geldiği için, Bizim ülkemize gelmeden 5-6 ay kadar önce Rus romu indirip kendim kurmuştum. Güncellemeye fazla da takma bence...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı