Sony Xperia M5 vs Samsung Galaxy S6 vs LG G4?

Yıllarca Samsung kullandıktan sonra LG'ye geçtim. Ve çok memnunum. Yani, telefonları bence gerçekten iyi yapıyorlar. Daha servisine hiç yolum düşmedi (Umarım düşmez :)). Fakat LG Yetkili Servisi'nden şikayet eden pek kimse de görmedim çeşitli forumlarda. O yüzden G4 tavsiye ederim (32 GB alın alabiliyorsanız).

Performanslı olabilir. Fakat hala sorunsuz diyemez kimse. G4 deki akıcılık varken neden Samsung gibi bir markayla uğraşsın ki ?

Kullan sonra farkı görürsün. Samsung'un marka gücü ile LG'yi kıyaslama istersen. Ön yargılarınızdan da kurtulun. Sizlere kalsa Samsung hiç kullanılmaz, sürekli donuyor, bozulur dersiniz.
S6'yı kullanmadım hiç. Fakat S4 Mini, S4, S5 gibi telefonları kullanma şansım oldu. Ve bariz takılmalar var. Donanım güzel, fakat arayüz maalesef takılıyor.

Hocam bakın şu anda Nokia,Samsung ve Sony kullanmış biriyim. Sony tasarımda en iyisi tabikiside Sony'dir. Ama dayanıklılık konusuna gelirsek, Samsung tank gibi maşallah. Kaç kere yere düşürdüm. Batarya dağıldı vs. toplayınca aynı hale döndü. Nokia ise isterse Lumia çıkarsın. Ölü bir firma haline dönüştü. Eski aktifliği yok. Hatırlarım ince uçlu şarj aleti isteyenleri. İnce uçlu şarj aleti devrimdir telefon tarihinde. Sony M5 harika bir telefon onu söyleyeyim. Lg G4'de öyle. Samsung ise tank maşallah. Ama tasarımı M5'in iyidir. Kalitede G4. Dayanıklılık ve kaliteyi dengeleyen ve çok tercih edilen S6 karşında. Sen ne istiyorsun o önemli.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı