LG G4 vs Samsung J7 PRİME

@TayllaN LG düşmanlığım yok, ben kendim de LG kullanıcısıyım. Bilip bilmeden yorum yapmayın. LG kronik sorunları var, bu su götürmez bir gerçek.
@Yankı Can Az araştır sonra sorun olup olmadığını söyle. Kronik sorunlar kesinlikle var, sen de çıkmamış olması kronik sorunları olmadığı anlamına gelmez. NOTE 7 bazı kişilerde patlamadı diye bu modelde de kronik sorun yok mu diyeceğiz? Senin savunduğun yaklaşım tam olarak bu.

@TayllaN LG düşmanlığım yok, ben kendim de LG kullanıcısıyım. Bilip bilmeden yorum yapmayın. LG kronik sorunları var, bu su götürmez bir gerçek.
@Yankı Can Az araştır sonra sorun olup olmadığını söyle. Kronik sorunlar kesinlikle var, sen de çıkmamış olması kronik sorunları olmadığı anlamına gelmez. NOTE 7 bazı kişilerde patlamadı diye bu modelde de kronik sorun yok mu diyeceğiz? Senin savunduğun yaklaşım tam olarak bu.
İnşallah ben öyle bir sorunla karşılaşmam diyeyim dostum ne diyeyim. Yalnız piyasadan geri toplatılacak kadar kişide sorun teşkil etmediği de ki buna ben ve tavsiye ettiklerim de dahil, su götürmez bir gerçek.

Arkadaş da LG G2 kullanıyor ama onu körü körüne savunmuyor. Sırf kullanıyorsunuz diye toz kondurmuyorsunuz telefonlarınıza. LG markalı telefonlar arasında sorun olmayanı yok neredeyse. Özellikle G serisinde çok daha fazla var V serisine göre. Bunların farkında olarak aldınız telefonları zaten. Sizde olmaması diğerlerinde olmayacağı ya da olanları göz ardı etmenizi gerektirmez. Bir-iki kişi değil önemli olan. Asıl önemli olan kullanan kişilerde ne kadar sorun yaşandığı. Ve bu oran fazlaysa kronik sorun denir buna da. XA Ultra modelinde de sorun var mesela. Kimse "fanboyluk" yapmasın. Olanı söylüyoruz.

@Yankı Can Toplatılma gibi bir durum imasında bulunmadım. Keşke sorunları olmasa da sorun yok desek ama var, uydurmuyoruz. Kronik sorun olmasa LG iyi iş yapar ama bundan kaybediyor işte.
Anladım, kendim alırken kronik sorunları olduğunu biliyordum risk aldım yani, sonuçtan memnun kaldım ama. Zaten arkadaşa da buna dayanarak tavsiye ettim. Yoksa kronik sorunları olduğunda hemfikiriz.

Ben kendim de G2 modelini 2 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum. Şikayetçi olduğum kısımları da var ama kullandığım telefonu körü körüne savunmam. Neyi kötü, neyi iyi direk söylerim. Sizlerin de böyle davranması gerekiyor, tarafsız bir şekilde yorum yapılmalı. Telefonlarınızı ilahlaştırmayınız.

Ben kendim de G2 modelini 2 yıldır kullanıyorum oldukça memnunum. Şikayetçi olduğum kısımları da var ama kullandığım telefonu körü körüne savunmam. Neyi kötü, neyi iyi direk söylerim. Sizlerin de böyle davranması gerekiyor, tarafsız bir şekilde yorum yapılmalı. Telefonlarınızı ilahlaştırmayınız.
Isınma konusunu belirttim zaten.
Konu ile alakalı değil ama bundan sonraki alacağım telefon Reeder P11S olabilir. Teknosa çalışanı arkadaşım kullanıyor, mükemmel bir cihaza benziyor fakat fazla kullanan yok. Cihaz hakkında görüşünü öğrenebilir miyim?

Kendim P10s kullanıyorum. Aldığım zaman fiyatı 1600 TL idi. O zamanlarda da internetten alamazdım haliyle fiyatları internette daha düşük olan ve istediğim özellikler açısından telefonlar vardı ama bunu almak durumunda kaldım. O zamanlar Zenfone 3, P2 falan da yoktu. Aldığım zaman benim için en iyi seçenek P10s idi. Telefondan genel olarak memnun kaldım ben. Fiyatına göre benim için iyi ve yeterliydi. Ama P11s fiyatı şu anda 2200 TL ve o fiyatlarda Sony Xperia XZ, Moto Z, LG G5 gibi alternatifler varken gidip de almanı önermem. 2100 TL fiyatla Axon 7 var normal de ama şu anda stoklar bitmiş. Beklerim dersen onu öneririm. Bekleyemem dersen XZ öneririm.

@Yankı Can Reeder P11S donanım olarak güçlü telefon ama o fiyatlara SD 820 ve Exynos 8890 kullanan cihaz varken Helio X20 kullanan bir cihaz almam her ne kadar güçlü olsa da. Kamera tarafında da diğer markaların modelleriyle yarışamaz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı