LG G4 VS Xperia Z3

Z3+ aşırı fazla ısınıyor. Sırf bu yüzden Sony'yi şikayete boğdular. LG G4'de ise piyasanın en az ısınan ve pil ömrü olarak en fazla kullanım sunan işlemcilerden birisi kullanılmış.

Tek sorunu ısınması yani kamera ,işlemci ,malzeme kalitesi ve pil ömrü özellikle çok iyi . G4 te dokunmatik sorunlar çıkmış ve işlemcisi , grafik işlemcisi bazı telefonlardan daha düşük.

Tek sorunu ısınması yani kamera ,işlemci ,malzeme kalitesi ve pil ömrü özellikle çok iyi . G4 te dokunmatik sorunlar çıkmış ve işlemcisi , grafik işlemcisi bazı telefonlardan daha düşük.
Isınması uygulamaların kapanmasına ve telefonun performansını kısmasına sebep oluyor. Ayrıca bataryası ne kadar iyi olursa olsun batarya ısınmayı sevmez. Isındığı zamanlarda çok daha hızlı şarj tüketir. LG G4'de ise dokunmatik sorun yaşayan kimseyi görmedim. Ha bir kullanıcı da olmuşsa bilemem. Ancak Z3+'ün kendi kronik problemi ısınma. Sony'de kabul ediyor. Bunun 1-2 yazılımla kolay kolay düzelebileceğini sanmıyorum. Şu durumda sağlamlık dışında her konuda LG G4 bir adım önde.

Kuzenim z1 kullanıyor hiç böyle hatalar görmedim. Tek bir kişiye bakarak demiyorum bir sürü arkadaşım Z serisi kullanıyor ama en yakın takip ettiğim telefon z1.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı