LG Monitör Işık sızması

emrktas

Hectopat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese iyi forumlar. Başlığı doğru yere mi açtım bilmiyorum ama çok sinirliyim ve bu durumu burada paylaşmak istedim. Bundan 2gün önce 9kasım günü Kayseri vatan mağzasından Lg marka led bir monitör aldım be eve geldiğim de ışık sızması sorunu olduğunu fark ettim. Dün mağazaya giderek monitörü değiştirdim ve viewsonic markasının IPS led monitörlerinden birisini aldım. Ürünün görüntü kalitesi gerçekten muazzam fakat ışık sızması var. Siyah arkaplan da çok fazla belli oluyor. Bu şekilde tekrar gidip değiştirdim fakat monitörleri 3kez değiştirmeme rağmen 4.aldığım monitörde de ışık sızması sorunu var. Ve mağzada çalışan müşteri temsilcisi belirli bir sayıda değişim yapacaklarını bir daha değişim kabul etmeyeceklerini söyledi. Şuan elimde bulunan üründe de ışık sızması mevcut. Sizce ne yapmalıyım ? Değiştirmeme gibi bir hakları var mı ?

@Recep Baltaş ağabey, bana bu konuda yardımcı olur musun. Ne yapmam gerektiğini ve 600 lira civarı hangi monitörü alabileceğimi.

Mağazada denemeyi öner onlara sorunu kanıtlar isen %100 değiştirmek zorunda isterse 500 kere olsun. Eğer ilgilenmeyecekseniz tüketici heyetine başvurup buradaki şubeniz hakkında işlem yaptıracağınızı söyleyin. Size değiştiremeyeceğini söyleyen yetkili hakkında da şikayet raporu oluşturacağınızı beyan edin. Bakalım kim değiştirmiyormuş monitörü. Tekrardan Geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı