LG UltraGear 24GN60R-B görüntüde takılma problemi

Sentetien

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ASUS Dual RX6600 ve LG UltraGear 24GN60R-B kullanıyorum. Oyunlarda bazen görüntü donuyor ama PC donmuyor, bir şeylere tıklamaya devam edebiliyorum. Alt+Tab yaptığımda görüntü yenileniyor ve sorunsuz devam ediyorum. Görüntü donduğunda tıkladığım şey seçilmiş de oluyor. Bu oyundan oyuna değişiyor, örneğin PCBS2 ya da Bannerlord oynarken sık sık yaşıyorum ama Valorant, FS22 oynarken neredeyse yok. Çözümü ne olabilir? Kart ayarlarını bırakıyorum buraya.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (511).png
    Ekran Görüntüsü (511).png
    196,7 KB · Görüntüleme: 10
  • Ekran Görüntüsü (512).png
    Ekran Görüntüsü (512).png
    173,2 KB · Görüntüleme: 9
  • Ekran Görüntüsü (513).png
    Ekran Görüntüsü (513).png
    204,4 KB · Görüntüleme: 7
Merhaba, ASUS Dual RX6600 ve LG UltraGear 24GN60R-B kullanıyorum. Oyunlarda bazen görüntü donuyor ama PC donmuyor, bir şeylere tıklamaya devam edebiliyorum. Alt+Tab yaptığımda görüntü yenileniyor ve sorunsuz devam ediyorum. Görüntü donduğunda tıkladığım şey seçilmiş de oluyor. Bu oyundan oyuna değişiyor, örneğin pcbs2 ya da Bannerlord oynarken sık sık yaşıyorum ama Valorant, FS22 oynarken neredeyse yok. Çözümü ne olabilir? Kart ayarlarını bırakıyorum buraya.

Kendim kullanıyorum hocam monitörü ancak böyle bir sorun yok siz OSD menüsünden resetleyin düzelmezse garantiye yollayın.

Geri
Yukarı