LG UltraGear 24GN65R-B ekran saniyelik kararıyor

larenno

Centipat
Daha fazla  
LG UltraGear 24GN65R-B monitör aldım hiçbir problemi yok ama daha önce bunun alt versiyonunu kullandım ve değişim için iade ettim. Ama ikisinde de ara sıra 1 saniyeden kısa siyah bir kararma olup gidiyor. Kabloları firmanın kendi verdiği kablolar, kontrol ettim bir problem yok. Neden olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
LG UltraGear 24GN65R-B monitör aldım hiçbir problemi yok ama daha önce bunun alt versiyonunu kullandım ve değişim için iade ettim. Ama ikisinde de ara sıra 1 saniyeden kısa siyah bir kararma olup gidiyor. Kabloları firmanın kendi verdiği kablolar, kontrol ettim bir problem yok. Neden olabilir?
Buna benzer bir sorunu bende yaşamıştım monitörle alakası yok sistemle alakalı olması daha muhtemel. Bir laptop ya da başka bir kaynaktan monitörü deneyin.

Hocam ben aldım 2K almak için iade ettim o sorun FreeSync ya da G-Sync'den dolayı yapıyor eşitlemek adına hangi Sync'yi kullanıyorsan monitör ayarından pasif bırak sorun düzelecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı