LG UltraGear 27" 27GL850-B vs. ASUS 27" VG27AQ TUF

Uzun bir süre oldu kullanalı gayet memnunum. Asus'u bilmiyorum açıkçası hiç denemedim monitörü. Amacınız sadece oyunsa yüksek Hz ve düşük gecikme süresine sahip olanı alabilirsiniz. LG'nin 1 ms GTG modu var fakat pratikte güzel çalışmıyor. 3-4 ms kadar bir gecikmeyle hiç ghosting hissetmeden oynuyorum. Gayet güzel monitör alabilirsiniz LG'yi. Ama bir önceki mesajım da belirttiğim gibi ölü piksel çıkarsa iade yapın servis monitör değişimini sağlamıyor 3 ölü piksele kadar.
Okey eyvallah. İncehesap da şu an fiyat süper valla. Sana zahmet bi kontrol eder misin? 4.699 tl diyor ve kalan 23 adet diyor. Yanlış bişey almayım. Ve bana göre de bu alet ya. Sonuçta bi de yeni teknoloji. 2021 model çıkışlı alet.

Fiyat iyi di mi yaaa? Valla korkuttu beni aslında acaba bi yamuk mu var diye? İncehesap sıkıntılı değildir di mi?
Birkaç kere alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım. Fiyat cidden çok hatta korkutucu derece de iyi. Umarım sağlam bir ürün gelir tarafınıza.

Belirli bir orana kadar ölü pikseli kabul eden modelleri internetten almanızı öneririm, mağazadan değil. 15 gün içinde cayma hakkınızla eğer ölü pikseli saymazlarsa değişime veya iadeye, kardeşim beğenmedim cayma hakkımı kullanıyorum dersiniz.
Vatan Bilgisayar'da satın alırken dikkatli olun. Ürünün ölü pikseli var mı diye kontrol edip alacağım diyorsunuz. Onlar da tabi ki diyip testi yapmadan kredi kartı, havale, nakit ile kasa işlemi yapıyorlar. Geçmiş olsun o saniyeden sonra ölü piksel vs. çıksa da satın aldınız. Ürün de belirli bir sayıya kadar ölü pikseli sorundan sayıyorsa çok kötü kazık yemiş olursunuz. Bu durumda mağaza elemanları sizin gazınızı almak için bunu servise verelim, prosedür gereği servis sonucuna göre yenisini vereceğiz, zaten tek üründü diğer şubelerden tedarik ederiz vs. derler. İlerleyen günlerde acı haberi telefonla söylerler size artık.
Ölü piksel testi yapılmadan monitör satış işlemi yapıldığına şahit oldum Vatan Bilgisayar'da.

Son düzenleme:
Belirli bir orana kadar ölü pikseli kabul eden modelleri internetten almanızı öneririm, mağazadan değil. 15 gün içinde cayma hakkınızla eğer ölü pikseli saymazlarsa değişime veya iadeye, kardeşim beğenmedim cayma hakkımı kullanıyorum dersiniz.
Aynen dostum. Şans artık. Ama herkesin ortak kararı bu model di mi? :) Oyun için patlat 1 tane diyorsunuz di mi?
Birkaç kere alışveriş yaptım sıkıntı yaşamadım. Fiyat cidden çok hatta korkutucu derece de iyi. Umarım sağlam bir ürün gelir tarafınıza.
Şimdi konuştum firma ile. Bayan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz dedi. Muhatap direkt biziz zaten dedi. Aracı yokmuş.

Aynen dostum. Şans artık. Ama herkesin ortak kararı bu model di mi? :) Oyun için patlat 1 tane diyorsunuz di mi?

Şimdi konuştum firma ile. Bayan gönül rahatlığı ile alabilirsiniz dedi. Muhatap direkt biziz zaten dedi. Aracı yokmuş.
Siz alın eğer 3'ün altında ölü piksel çıkarsa direkt iade edin. Değişim yapılmayacak kesin bilgidir. Bir arkadaşımla geçen sene tecrübe ettik bu durum LG ile. Kutuya ambalajlara zarar vermeyin. Hatta yapabiliyorsanız montajdan önce monitörü bir bağlayın diğer ambalajları açmadan önce. Bakın bakalım ölü piksel var mı? Yoksa kurup kullanabilirsiniz.

Siz alın eğer 3'ün altında ölü piksel çıkarsa direkt iade edin. Değişim yapılmayacak kesin bilgidir. Bir arkadaşımla geçen sene tecrübe ettik bu durum LG ile. Kutuya ambalajlara zarar vermeyin. Hatta yapabiliyorsanız montajdan önce monitörü bir bağlayın diğer ambalajları açmadan önce. Bakın bakalım ölü piksel var mı? Yoksa kurup kullanabilirsiniz.
Aynen. Hadi hayırlısı bakalım.

Yeni konular

Geri
Yukarı