LG UltraGear alınır mı?

Fonksiyonlar

Hectopat
Makaleler
1

Bu monitör hakkında düşünceleriniz nelerdir? 3 taksit peşin fiyatına oluyormuş.

Ayrietten bu siteyi ilk defa gördüm Google shoppingde karşıma çıktı. İsmiyle arçeliğe benziyor ama Arçelik'le bir alakası olduğunu sanmıyorum. Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Ürün yorumlarına baktığımda güvenilir gibi duruyor.

Veya 3.5k altına alternatifiniz varsa 144Hz 1ms IPS önerilerinizi alabilirim.

Ayrietten bu siteyi ilk defa gördüm Google shoppingde karşıma çıktı. İsmiyle arçeliğe benziyor ama Arçelik'le bir alakası olduğunu sanmıyorum. Bu site hakkında bilgisi olan var mı? Ürün yorumlarına baktığımda güvenilir gibi duruyor.

kullanıyorum bu fiyata bedava. 2023 Haziran'da 5K vermiştim. Site hakkında bilgim yok, Monitör overclock ile 1080p'de 149, 2K'da 99Hz verebiliyor.

Bu site sahte hocam.

Screenshot_20240222_161139_Chrome.jpg

Çok iyi fırsat bu arada (!)

Gerçek Arçelik olmadığını ben de anladım da parasını ödedikten sonra dolandırırlar mı yoksa ürünü sorunsuz kargolarlar mı onu soruyorum.

Yok hocam sitenin kendisi sahte S9 FE tableti 0 TL'ye satıyorlar.

Bile bile lades olmaya gerek yok bu siteden almamaya karar verdim başka monitör bakayım.

Bu sitenin ETBİS kaydı da yok sonradan gelip konuyu okuyanlara duyrulur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı