LG V20 PUBG Mobile oynarken kasıyor

TAYxCONTI

Centipat
Merhabalar herkese telefonu ilk aldığım yıl PUBG'yi gayet akıcı bir şekilde oynayabiliyordum fakat son 3-4 aydır telefondan oynanmamaya başladı. Kolay dönemiyorum, hedef alamıyorum, gıdım gıdım dönüyor. Haliyle sinirlerim bozuluyor. Önceden böyle değildi, neden şu an kasıyor?

PubG Mobile tabiri caizse oyunun içine etti, SD845'li Poco F1 ile bile FPS düşüşleri yaşıyorum soğuduğum için 1-2 aydır girmiyorum bile.. Bende de 4-5 ay önceki büyük güncelleme ile başlamıştı. Arkadaşımda S9 var o da aynı şekilde FPS düşüşü yaşıyordu (akıcı-aşırı yani 60fps ayarında oynuyoruz)
Sıcak havalara vericem durumu ancak sanmıyorum oyunu 60fps oynamayalım diye ellerinden geleni yapıyorlar sanki sadece SD855 de mi 60fps oynayabilicez o zaman 5000 liraya neden millet sd845 gücünde telefonlar aldı? (Ben 2500e aldım ayrı konu :) )

Ben Snapdragon 450'li Redmi 5'im ile 40 FPS ortalama ile oynuyorum. Tabi bunun için GFX Tool kullanıyorum. Aşırı-akıcı ayarlarda GFX Tool olmadan 25 FPS alıyorum, aynı ayarlarda GFX Tool ile 40 FPS. Deneyin belki işinize yarar.
O da var söylemeyi unuttum, çözünürlüğü 540p e çekerek 60fps i zorlayabilirsiniz, ben öyle zevk almadım grafikler ve çözünürlük gidince zevki kalmıyor.(şahsi fikrim)

O da var söylemeyi unuttum, çözünürlüğü 540p e çekerek 60fps i zorlayabilirsiniz, ben öyle zevk almadım grafikler ve çözünürlük gidince zevki kalmıyor.(şahsi fikrim)
Tek çözünürlük yüksek bende, (1280, default yani) onu düşürünce oyun Minecraft oluyor Erangel'de zaten. 60 FPS evet akıcı güzel ama Minecraft gibi Erangel de istemiyorum. :)

Tek çözünürlük yüksek bende, (1280, default yani) onu düşürünce oyun Minecraft oluyor Erangel'de zaten. 60 FPS evet akıcı güzel ama Minecraft gibi Erangel de istemiyorum. :)
Aynen öyle, şimdi karalamak da yanlış olur bayağıdır açmadım oyunu, şimdi girip bir maç da bitiresim yok valla söylerdim durumda değişiklik varmı diye, konuyu yıldızlıyorum yarın öbürgün maç atarsam 1.olduğumda nasıl performans aldığımı değişip değişmediğini durumun buraya yazarım.

Teşekkürler gfx tool u deniycem sonucunu yazarım bir de pc den de tencent te oynuyodum telefondan oynanmıyo diye geçen gün gelen güncellemeyle o da kasmaya başladı oynatmamak için ellerinden geleni yapıyorlar :/

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı