LG vs Dell vs ViewSonic

Uzun yıllar Dell kullandım böyle sağlam ve kaliteli ekrana rastlamamıştım. LG ve ViewSonic hakkında malumatım yok. Dell'in birinci sınıf Samsung paneller kullandığını biliyorum. Markadan çok özellikte önemli gelir elbette ancak, alırken fiyat performansa göre değerlendirme yapılmalı diye düşünüyorum. Şahsi kanaatim ben olsaydım gözüm kapalı Dell markasını seçerdim.

Hocam kararsız kaldım şimdi.

Hocam kararsız kaldım şimdi.

Kararsız kaldıysanız eğer, iyice Internet'den araştırmalar yaparak aralarındaki farkları, kullanıcı yorumlarını incelemek bilgi edinmek için yararlı olabilir. Diğer taraftan da, monitör test yazılımları kullanılarak ekranlar testlere tabii tutulabilir. Eğer ki, bu modelleri görebileceğiniz yakın çevrelerde mağazalar varsa eğer, denenebilir bu yöntemler. İlla bir marka olacaksa eğer, bu bence Dell olmalı. Bir de ne aradığınıza bağlı olarak, detayları sentezleyerek incelemelerinizi yapın fazla düşünmeye gerek olmadığı kanaatindeyim. Listedeki üç markada, dünyaca ünlü ve tanınan markalar sonuçta kaybedilecek bir şey yok pişman edeceklerinide sanmam. Üretim yılı, panel kaliteleri, alanların yorumları, markalar arası kıyaslamalar vb durumlarıda göz önünde bulundurarak doğru alım yapılacağınıda düşünüyorum. Saygılarımla.

Uzun yıllar Dell kullandım böyle sağlam ve kaliteli ekrana rastlamamıştım. LG ve ViewSonic hakkında malumatım yok. Dell'in birinci sınıf Samsung paneller kullandığını biliyorum. Markadan çok özellikte önemli gelir elbette ancak, alırken fiyat performansa göre değerlendirme yapılmalı diye düşünüyorum. Şahsi kanaatim ben olsaydım gözüm kapalı Dell markasını seçerdim.
hocam gözüm kapalı dell markasını seçerken, yanlış yere tıklamışım.

Yeni konular

Geri
Yukarı