Çözüldü LG webOS tv de belirli kanallarda görüntü gidip geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sppoody

Hectopat
Merhaba arkadaşlar lg webos yeni aldığımız televizyonda belirli kanallarda ekran 5 10 saniyeliğine gidip geliyor ve çok sık yaşanıyor. Örneğin Show TV de sorunsuz izleyebilirken FOX ta uzun uzun gidip gelmeler oluyor. Halk TV de de aynı şekilde oluyor. çözümü nedir veya televizyondan kaynaklı mıdır.

Çözüm
Dostum cuma günü bende de böyle bir şey oldu gidip gidip geliyordu kanallar. Tkgs'den dolayı böyle oluyor yenden yükleme yap. Otomatik yap kısmından önce diğer operatör seçip kanal araması yap sonra yeniden uydu ve tkgs seçip yaptığın zaman ilk kurulumdaki kanallar gelir.
Dostum cuma günü bende de böyle bir şey oldu gidip gidip geliyordu kanallar. Tkgs'den dolayı böyle oluyor yenden yükleme yap. Otomatik yap kısmından önce diğer operatör seçip kanal araması yap sonra yeniden uydu ve tkgs seçip yaptığın zaman ilk kurulumdaki kanallar gelir.

Çözüm

Sorun çözüldü brom çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son aşamaya geldim türksat seçtim bazı ayarlar var.Tam otomatik falan onları değiştirmeme gerek var mı ?

Son düzenleme:

Hocam bende tüm kanallar gitti. Ayrıntılı anlatma şansınız var mı?

Geri
Yukarı