LGA 775 pin işlemci soğutucu önerisi

Ertuğrul.Enes

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba.
  • İşlemci: Core 2 Quad Q6600
  • Ekran kartı: GT 420
  • Anakart: G-41M COMBO FA (Gigabyte)
  • RAM: 4 GB
Bu sisteme işlemci soğutucu almak istiyorum, kasamda yeterli alan var en kötü uzay kurulum yaparım yer konusundan problemim yok. Klasik Intel soğutuculardan daha fazla performans istiyorum. OC yapmayı planlıyorum. Bildiğiniz iyi işlemci soğutucular var mıdır? Ben biraz araştırdım, farklı soketlere uyumlu fanlar buldum, sürekli çok eski olduğu için sanırım kalmamış hiçbir yerde. 2. el ya da 0 olması problem değil, bütçem 200 TL birazcık aşabilir. Şimdiden teşekkürler <3.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba.
Bu sisteme işlemci soğutucu almak istiyorum, kasamda yeterli alan var en kötü uzay kurulum yaparım yer konusundan problemim yok. Klasik Intel soğutuculardan daha fazla performans istiyorum. OC yapmayı planlıyorum. Bildiğiniz iyi işlemci soğutucular var mıdır? Ben biraz araştırdım, farklı soketlere uyumlu fanlar buldum, sürekli çok eski olduğu için sanırım kalmamış hiçbir yerde. 2. el ya da 0 olması problem değil, bütçem 200 TL birazcık aşabilir. Şimdiden teşekkürler <3.
Bu işlemciye çok büyük birşey almana gerek yok, 70TL - 80TL lik işinizi görür.

Merhaba.
size tavsiyem, alabilirseniz iyi kaliteli bir ürün tercih edin. ileride tekrar kullanılabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı