LGA 775 Soket İşlemci Önerisi

Kesinlikle hatta elimde bir modlu bir modsuz var ama elimdeki anakartların hepsi Foxconn işe yaramıyor.
Ne anakartlar ne işlemciler.
Kullanamıyorum.
Bir tane ASUS anakarta taktım sistem boşta 15 20 derecede geziyordu.

Büyük ihtimal anakart sensörleri sorunlu yani siz daha iyi bilirsiniz ama sanmıyorum.

Hocam stres testine sokunca benim işlemcim de 90 görüyor ama oyun oynarken 75 civarı sizce problem yaratır mı?
Oyun oynarken problem değil 75 derece iyi ama stres testi biraz sıcak işlemciyi tamamen zorluyor sonuçta ben sorunu Snowman t6 ultra alarak çözdüm Gta5 oynarken 50 derece altı çalışıyor.

Oyun oynarken problem değil 75 derece iyi ama stres testi biraz sıcak işlemciyi tamamen zorluyor sonuçta ben sorunu Snowman t6 ultra alarak çözdüm gta5 oynarken 50 derece altı çalışıyor.
Hocam anlamadım LoL'de mesela 45 üstüne çıkmıyor. FIFA oynarken 75 falan. CS:GO'da da yine 75 görüyor. PES'te 45-50. RDR2'de 80'i gördüğü oluyor. Intel'in sitesinde Tjunction değeri olarak 67 derece gösterilmiş. Biraz korkmuyor da değilim.

Hocam anlamadım LoL'de mesela 45 üstüne çıkmıyor. FIFA oynarken 75 falan. CS:GO'da da yine 75 görüyor. PES'te 45-50. RDR2'de 80'i gördüğü oluyor. Intel'in sitesinde Tjunction değeri olarak 67 derece gösterilmiş. Biraz korkmuyor da değilim.
İmzanızda gördüğüme göre overclock yapmışsınız sitede overclocksuz hali olarak gösterebilir.

Oynadığınız oyunlar Stres testi kadar yormuyor işlemciyi tek Rdr2 biraz zorluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı