LGA1366 Xeon sistem toplama

Maalesef X58 anakartlara istenen fiyatlar bütçenizden çok fazla. Markasız X58 anakartlar bile mevcut bütçeniz ile alınacak fiyatta değiller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyim xeon x5470 almaya karar verdim videodakinden daha iyi o.c yapabileceğim birkaç anakart baktım sizce hangisi iyi olur

Asus P5G41-M LX Intel G41

GİGABYTE GA-P41T-D3

İki anakartta gittigidiyorda 150 tl daha iyi 755 pin anakart varsa onu aliyım

İkisi de aslen overclock anakartı değil. P35 ya da P45 çipset bulabilirseniz onlara bakın. 4 bellek slotu olmasına da dikkat edin. DDR3 olursa daha iyi olur.
Ayrıca alacağınız işlemci ile anakartın BUS değerlerinin uyumluluğuna dikkat edin.

İkisi de aslen overclock anakartı değil. P35 ya da P45 çipset bulabilirseniz onlara bakın. 4 bellek slotu olmasına da dikkat edin. DDR3 olursa daha iyi olur.
Ayrıca alacağınız işlemci ile anakartın BUS değerlerinin uyumluluğuna dikkat edin.
Bu olurmu aliexpresse güvenmiyorum başka site bulsam alırımda

Hocam istersen bu ilanı incele.
X58 anakart lı
Güçlü işlemcili
Hazır sistem gibi

Benim veya tanıdığım değil. Belki faydam dokunur.
Letgoya güven olmaz işlemci belirtmemiş anakart ismi belli değil sadece ram ile ekran kartı olmaz zaten aliexpress ve sahibinden vs bişey almak istemiyorum mecbur kaldığım için aliexpressten alcam

Yeni konular

Geri
Yukarı