"LGBT'li misin sen?" diyerek genci darp etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
LGBT'li misin sen? Diyerek bir genci darp eden şahısın son hali. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şimdi bu sokaktaki çocuğa, kız arkadaşının yanında saldıran çocuk ne kadar erkek?
O saldıran çocuk bir it ve o ite karşılık versen orada, arkasında kendisi gibi arkadaşları yani it sürüsü var. Okul çocukları...

LGBT'li misin sen? Diyerek bir genci darp eden şahısın son hali. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben şahsen hem dinim gereği hem de kendi irademle LGBT bireylerini sevmiyorum ve desteklemiyorum ama saygı duymak zorundayım böyle şeyleri saçma buluyorum dövmek gereksiz ve saçma olmuş bence.

Darp edilme hakkı kimseye verilmedi. Neticede o da bir insan. Fakat benim anlamadığım şu, bu kavram dünyada bir süredir var; ne diye bizim ülkemizde bu kadar aşırısı yapılıyor? Yani tarafı olan niye bu kadar savunuyor, karşıt olan neden bu kadar karşıt?

Önyargılı olmayacağım, insanları dış görünüşüne göre yargılamayacağım. Hayır bunu yapmayacağım...
Bu arkadaş cahilin, maddecinin, hayatında bir tane kitap bile okumamış koyunun teki yahu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı