LGS 2.nakil iptal edilebilir mi?

baysr

Femtopat
Daha fazla  
LGS'nin 2.nakillerinde tercihlerimi yaptım ama sonra bana normalde çıkan liseye kayıt hakkımı kaybedeceğimi öğrendim.

Bu nakili iptal edebilir miyim, edersem normalde çıkan okuluma kayıt yapabilir miyim? Ya da bu nakilden sonra normal çıkan liseme nakil yapabilir miyim?

Bana 1-2 saattir problem oldu bu konu.

LGS'nin 2.nakillerinde tercihlerimi yaptım ama sonra bana normalde çıkan liseye kayıt hakkımı kaybedeceğimi öğrendim.

Bu nakili iptal edebilir miyim, edersem normalde çıkan okuluma kayıt yapabilir miyim? Ya da bu nakilden sonra normal çıkan liseme nakil yapabilir miyim?

Okulunuza gidip iptal ettirebilirsiniz.

Benim bildiğim kaybediyorsunuz hakkınızı hocam.

1691183466114.jpeg

Bir rehberlik sitesinde buldum.

Geri nakil deneyebilirsin ileride, kriterleri karşılıyorsan. 🤔

Benim bildiğim kaybediyorsunuz hakkınızı hocam.

Eki Görüntüle 1890176
Bir rehberlik sitesinde buldum.
İlk çıkan okuluma kontenjan ile giremezmiyim tekrardan hakkımı kaybetsemde? 8 - 16 ağustos tarihinde bununla ilgili birşey var kılavuzda sanırım

Geri nakil deneyebilirsin ileride, kriterleri karşılıyorsan. 🤔
O vakitde boşluk olmaz diye korkuyorum yoksa diğer sene için deneyebilirim

2.nakli neden yaptın ki daha iyi bir yere yerleşme için değil mi?
2. Nakil tercihimdeki okulun uzak olduğunu fark etmemişim, gidiş gelişi çok zor biryerde olduğundan istemiyorum

İlk çıkan okuluma kontenjan ile giremez miyim tekrardan hakkımı kaybetsemde? 8 - 16 Ağustos tarihinde bununla ilgili bir şey var kılavuzda sanırım.

O vakitde boşluk olmaz diye korkuyorum yoksa diğer sene için deneyebilirim.

Hocam bundan sonra bir daha nakil yapılamıyor diye biliyorum ama nakil zaten daha iyi bir okula gitmek amacıyla yapılmıyor mu genellikle niye pişmanlık duyuyorsunuz. Okul açıldığı zaman yapabiliyorsunuz nakil o zaman deneyin.

İlk çıkan okuluma kontenjan ile giremezmiyim tekrardan hakkımı kaybetsemde? 8 - 16 ağustos tarihinde bununla ilgili birşey var kılavuzda sanırım

O vakitde boşluk olmaz diye korkuyorum yoksa diğer sene için deneyebilirim

2. Nakil tercihimdeki okulun uzak olduğunu fark etmemişim, gidiş gelişi çok zor biryerde olduğundan istemiyorum
Okul açıldıktan sonra illa ki boşalır bence 1 kişilik yer de olsa. Düzenli olarak takip etmekte fayda var. 🧚

Yeni konular

Geri
Yukarı