LGS 2020 Sonucu Nasıl?

kullanıcı1111

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bu yıl LGS'ye gireceğim. Deprem dolayısıyla 2. dönem konularının olmayacak haberini alınca LGS 2020'yi evde yaptım. Tüm depremzedelere ve etkilenen herkese geçmiş olsun. Sonucum nasıl? Bu saatten sonra nasıl çalışmalıyım?

Türkçe 19 D 1 y
İnkılap 10 D
Din 10 D
İngilizce 10 D
Matematik 17 D 2 y 1b.
Fen 18 D 2 y

Eğer dikkat hatası vb. yapmasaydım sonuç şu şekilde olacaktı.
Türkçe 20 D
İnkılap 10 D
Din 10 D
İngilizce 10 D
Matematik 18 D 1 y 1b.
Fen 19 D 1 y
Siz neler önerirsiniz?

Bu sene belli ki sınav aşırı basit olacak bu sonuçlarla anca basit bir Anadolu'ya girersin.
Ben bu sonuçları bu yıl olacak sınav için demedim. 2020 yüzdelik dilimiyle hesaplayınca ilki %0,81 ikincisi %0,21 ediyor.

Bu sene belli ki sınav aşırı basit olacak bu sonuçlarla anca basit bir Anadolu'ya girersin.
Ve bu yıl ki sınav kolay olmayacaktır. Yığılma olur. Çoğu kişi zor bekliyor.

Yığılma olmaması için zor olacaktır olmalı da. Ayrıca kolay olsa bile o netle basit bir Anadolu’ya gitmez.

Haklısın. Arkadaş ne yaşıyor anlamadım sınavın en kolay olduğu yıl 2019'da bile %2 ediyor bu sonuç.
%2 iyi bir sonuç değil bana kalırsa. Büyük bir şehirde yaşamıyorsan şehrinin Fen Lisesi'ne girersin ama.

Yığılma olmaması için zor olacaktır olmalı da. Ayrıca kolay olsa bile o netle basit bir Anadolu’ya gitmez.
Sınav olduğu zaman görürüz o zaman kim haklı.

%2 iyi bir sonuç değil bana kalırsa. Büyük bir şehirde yaşamıyorsan şehrinin Fen Lisesi'ne girersin ama.

Sınav olduğu zaman görürüz o zaman kim haklı.
%2 benim için de iyi bir sonuç değil. Onu sınav 2019 kadar kolay olsa bile aşırı kötü bir sonuç olmayacağını ifade etmek için demiştim.

Zaten 2020'ye göre hesaplayınca %0,81 ediyor.

Merhaba. Bu yıl LGS'ye gireceğim. Deprem dolayısıyla 2. dönem konularının olmayacak haberini alınca LGS 2020'yi evde yaptım. Tüm depremzedelere ve etkilenen herkese geçmiş olsun. Sonucum nasıl? Bu saatten sonra nasıl çalışmalıyım?

Türkçe 19 D 1 y
İnkılap 10 D
Din 10 D
İngilizce 10 D
Matematik 17 D 2 y 1b.
Fen 18 D 2 y

Eğer dikkat hatası vb. yapmasaydım sonuç şu şekilde olacaktı.
Türkçe 20 D
İnkılap 10 D
Din 10 D
İngilizce 10 D
Matematik 18 D 1 y 1b.
Fen 19 D 1 y
Siz neler önerirsiniz?
Hocam gayet iyi bir sonuç, ben de yarın yapmayı planlıyorum. Ama bu kadar çıkmayacağına eminim.😅

Geri
Yukarı