LGS 2021 netleriniz nedir?

Hocam nasıl yok. 700 soru çözen arkadaşım var benim. O da mükemmel bir puan alamadı. Çalışan yapacak diye bir şey yok. Ben de o da şu da bu da çalıştı. Sadece biri düzgün puan alabiliyor.

Yanlış anlaşılmasın ama sanırım bu sınavda çalışan değil zeki olan veya bu işte yeteneği olan yapabiliyor doğru mu çünkü o konuları araştırdım çerez niyetine 10 soru yaptım LGS sorularını.

Sayısal basit miydi? Komiksiniz.
Hocam az önce açıkladım (metin yazdım) zahmet edip baksaydınız anlardınız beni.
Hocam geçen sene benim matematikte 16 netim vardı 4 soru boştu ama sözelim berbattı belki benim sayısalım iyi olabilir 3 kişi çözdük geçen sene LGS de 3 net matematik yapan arkadaşım 15 net yaptı anlıyorum gerginliğinizi ama sınav sorularına dönüp baksanız nasıl yapamadım dersiniz beni bazı arkadaşlar yanlış anlamış ben yapılabilir bir sınav olduğunu söyledim(yapılabilir). Matematiği kötü olan bir insanın yapamaması çok normal bana yukarıda gülme atan dostlarıma da sesleneyim eğer siz bir dersi sevmiyorsanız 3000BIN soruda çözseniz kalitesiz ve istemen çözmüş oluyorsunuz o yüzden kişiden kişiye değişir ben matematiğim iyi deyip deyip sınavda 5 net 3 net yapan arkadaşlara lafım lafları yanlış yerden anlamayılm.

Matematiği kötü olan bir insanın yapamaması çok normal bana yukarıda gülme atan dostlarıma da sesleneyim eğer siz bir dersi sevmiyorsanız 3000BIN soruda çözseniz kalitesiz ve istemen çözmüş oluyorsunuz.

Matematik budur. İstersen 100k soru çöz sınava kadar. Eğer sevmiyorsan yapamazsın. 2 sene once girmiştim ve neredeyse hiç çalışmadım sınava. 17 net yapmıştım matematikten. Dersi sevmenle alakali. İnsan sevmediği isi güzel yapamaz.

Hocam elin ayağına dolanır ama bu sınavda sayısal basitti öğrenciler çalışmadı kendi kardeşim ve arkadaşları da bu sene girdi çalışmadı hiçbiri doğru düzgün.

Tamam kanka en zor senin girdiğin sene ya.
Sorulara baktım çok uzun değil. Konuları anlayan biri düzenli çalışma ile stresini kontrol ederse yapabileceğini düşünüyorum.

Soruların uzunluğuna göre mi belirliyorsun.
Hocam geçen sene benim matematikte 16 netim vardı 4 soru boştu ama sözelim berbattı belki benim sayısalım iyi olabilir 3 kişi çözdük geçen sene LGS de 3 net matematik yapan arkadaşım 15 net yaptı anlıyorum gerginliğinizi ama sınav sorularına dönüp baksanız nasıl yapamadım dersiniz beni bazı arkadaşlar yanlış anlamış ben yapılabilir bir sınav olduğunu söyledim(yapılabilir). Matematiği kötü olan bir insanın yapamaması çok normal bana yukarıda gülme atan dostlarıma da sesleneyim eğer siz bir dersi sevmiyorsanız 3000BIN soruda çözseniz kalitesiz ve istemen çözmüş oluyorsunuz o yüzden kişiden kişiye değişir ben matematiğim iyi deyip deyip sınavda 5 net 3 net yapan arkadaşlara lafım lafları yanlış yerden anlamayılm.

Sınav artık geçti gerginliğin bir önemi yok sen yapamadıysan bu senin değil saçma eğitimin suçu sayısal yapamayan adama inatla sayısal çözdüren bir eğitimden başka suçlu yok.

Matematiğiyle övünen adama bak 3000BIN yazıyor.

Geri
Yukarı