LGS 2021 netleriniz nedir?

Tamam kanka en zor senin girdiğin sene ya.

Ben öyle bir şey demedim

Soruların uzunluğuna göre mi belirliyorsun.

Hayır o bir örnekti.

Matematiğiyle övünen adama bak 3000BIN yazıyor.

Yanlış yazmışım ve matematiğimle övünmedim sallama.
Hocam geçen sene benim matematikte 16 netim vardı 4 soru boştu ama sözelim berbattı belki benim sayısalım iyi olabilir 3 kişi çözdük geçen sene LGS de 3 net matematik yapan arkadaşım 15 net yaptı anlıyorum gerginliğinizi ama sınav sorularına dönüp baksanız nasıl yapamadım dersiniz beni bazı arkadaşlar yanlış anlamış ben yapılabilir bir sınav olduğunu söyledim(yapılabilir). Matematiği kötü olan bir insanın yapamaması çok normal bana yukarıda gülme atan dostlarıma da sesleneyim eğer siz bir dersi sevmiyorsanız 3000BIN soruda çözseniz kalitesiz ve istemen çözmüş oluyorsunuz o yüzden kişiden kişiye değişir ben matematiğim iyi deyip deyip sınavda 5 net 3 net yapan arkadaşlara lafım lafları yanlış yerden anlamayılm.

Sınav artık geçti gerginliğin bir önemi yok sen yapamadıysan bu senin değil saçma eğitimin suçu sayısal yapamayan adama inatla sayısal çözdüren bir eğitimden başka suçlu yok.

Şu kadar metin yazdım anlamanız için yazdığım şeyi...

Merhaba şu an konu falan açamıyorum ondan buraya yazacağım. Yaklaşık 2 Yıl sonra LGS Sınavına gireceğim ve hayallerim büyük Galatasaray Lisesini kazanmak istiyorum. Şu an çalışmaya başlamam gerekir mi?

Ben 6'da koltuğa ters yatıp sümüğüme bakardım en fazla. Bunları düşünmen hoş ancak kendini de düşün biraz, fazla abartırsan sıkılman kaçınılmaz olacaktır.

Şu an 7. sınıftayım taşındığımızdan dolayı biraz zor oldu yeni okuluma alışmak. İlkokul arkadaşlarım şu an bu şekilde ders çalışıyor bende ailemi mutlu edeyim ders çalışayım dedim.

Net değil de yüzdelikler belirleyecek gibi.
18 2 Türkçe.
10 inkılap.
10 din.
10 İngilizce.
13 3 matematik.
14 6 fen.

Sayısal zorladı, herkesi zorladı. O yüzden yüzdeliklerde sorun olmayacak, bu haliyle de hedefime gidebilirim.

Hocam sözeliniz iyi sayisaliniz kötü hedefinize girebildiniz mi merak ettim.

Geri
Yukarı