LGS 2021 yüzdelik dilim hesabı

İlk zamanında 6,66 matematik, 16,33 fen netleriyle 5,57 dilime girmiştim. Bu sene genel ortalama ne olur bilmem ama iyi bir dilime gireceğinizi düşünüyorum.

Fen çok düşük bu şekilde olmaz fen artarsa olabilir.

Hocam fen çok zor bir ders değil denmelerde zor soruyorlar zaten LGS'de geçen sene çok kolay çıkmıştı feni seçici sormuyorlar zaten eğer illa bir eksiği varsa çok rahat düzeltebili benim fenim 15-16lardaydı 1 hafta bayağı fen çalıştım 18-19a kadar düştüm.

Yüzdelik dilimi bilmemiz çok zor. Ben geçen sene girdim 432 aldım, yüzde %3.30. İlk gün cevap anahtarını verdiler aha yandık geçmiş olsun dedim geçen seneyi baz alarak ama hiçte öyle olmadı.
Şu anlık feni kurtarsan iyi bir sonuç elde edebilirsin gibi.

Hocam günde 500-600 soruda abartmışsın yeni nesil sorular zaten çok uzun sürüyor kimse istesede o kadar çözemez maksimim 300-350 soru çözebilir sorular çok değişti.

Günlük 1000 soru çözüp İstanbul erkek kazanan çocuk tanıyorum. Türkçe ve fenden 150-150 dğer derslerden 130 matematikten 70 yeni nesil soru çözse yeter. Bunları gün içinde dağıtabilir. Hepsini bir anda bitirecek diye bir şey yok.

Günlük 1000 soru çözüp İstanbul erkek kazanan çocuk tanıyorum. Türkçe ve fenden 150-150 dğer derslerden 130 matematikten 70 yeni nesil soru çözse yeter. Bunları gün içinde dağıtabilir. Hepsini bir anda bitirecek diye bir şey yok.

Hocam günde 1000 soru çözen bu sistemde kim var merak ettim 300 soru çözmek zaten 8 saat sürüyor kazanım çözerse herkes çözer.

Hocam günde 1000 soru çözen bu sistemde kim var merak ettim 300 soru çözmek zaten 8 saat sürüyor kazanım çözerse herkes çözer.

Doğa kolejinde bir arkadaş. Adı tuna diye hatırlıyorum. Yapanlar var hocam. Gözünüzde büyütmeyin. Tabii onlar 7.sınıftan başlıyorlar çalışmaya. Zaten sizden 1000 soru isteyen yok ama en azından 400 soruyu bulmanız lazım. Ben 250 soru ile %4.84'e girdim. 500 soru çözen halit arkadaşım %0.56'lık dilime girdi. Çözen kazanır.

Geri
Yukarı