LGS 2024 için kaynak önerisi

Hocam biraz bekleyebilirim ama çoğu tanıdığım çalışmaya şimdiden başladığı için annem için tam tersi.

Hocam ben de sinan kuzucu yayınlarını istemiştim ama para benden çıkmadığı için annemi ikna edemedim sadece reklam olduğunu düşünüyormuş belki de fiyatındandır.

Hocam size bir tavsiye. Annenizi dinlemeyin 😁 bende yaşadım o yılları. Bizden daha stresliler. O anca konuştu. Arkamdan salladı. Hiç takmadım. Şimdi iyi bir lisedeyim.

Hocam size bir tavsiye. Annenizi dinlemeyin 😁 bende yaşadım o yılları. Bizden daha stresliler. O anca konuştu. Arkamdan salladı. Hiç takmadım. Şimdi iyi bir lisedeyim.

Hocam para annemden çıktığı için istediğim kitabı almıyor ilk önce kendi bildiği kitapları alacakmış bursluluğa girdim sonuçlanırsa ekleme kendim de yaparım.

Merhaba, seneye LGS'ye gireceğim orta-zor, zor, çok zor kitaplar önerebilir misiniz? Önerdiğiniz kitabın zorluk seviyesini belirtirseniz sevinirim.
Ben aslında fenomen b Matematik/Fen alacaktım ancak 2024 yılı için çıkmış halini göremedim, görsem bile tekli bulamadım.

Şu an halihazırda satışta var mı? Link verirseniz sevinirim.
Hocam ben şuan mozaikten çözüyorum mozaik öneririm.

İnkılap, Türkçe Ve Paragrafı Okyanus Master, Matematik Fenomen B, Fen Mozaik,Din Kültürü Eker Yayınları (eski kullandığım yayın), İngilizce More More sipariş ettim ilerleyen zamanlarda yayın kalitesine göre yayınevi değişikliliği yapabilirim.

İnkılap, Türkçe Ve Paragrafı Okyanus Master, Matematik Fenomen B, Fen Mozaik,Din Kültürü Eker Yayınları (eski kullandığım yayın), İngilizce More More sipariş ettim ilerleyen zamanlarda yayın kalitesine göre yayınevi değişikliliği yapabilirim.
Hocam kitaplardan memnun musunuz?

Hocam kitaplardan memnun musunuz?

Hocam fenomen b zor ama iyi benim aldığım fenomen de video çözümü yoktu maalesef bu kitabı almıştım.
1697034707280.png

İnkılapda güzel soruları vardı.
Okyanus Master paragrafını beğendim.
Mozaik fen de biraz zor fakat iyiydi.
Türkçe de güzeldi.
Din kültürün de konu anlatımı, etkinlik, bolca da test vardı sorular yine normal düzeyde
İngilizce de güzel
Sonra bir tane daha matematik kaynağı sipariş ettim nartest mod serisi şu an en severek kullandığım kitap o tamamı yeni nesil ve zor.

Hocam zorluk derecesine göre daha düzgün ifade edecek olursam.

Fenomen b: Zor.
Nartest mod serisi: Zor.
İnkılap: Normal-zor
Türkçe: Normal-zor
Din kültürü: Normal.
İngilizce: Kolay-normal-zor (her testin kendine göre zorluk seviyesi var.)
Paragraf: Normal-zor ve kaliteli sorular.

Dosya Ekleri

• 1697034084282.png
    1697034084282.png
    305,2 KB · Görüntüleme: 11
Hocam fenomen b zor ama iyi benim aldığım fenomen de video çözümü yoktu maalesef bu kitabı almıştım.
Eki Görüntüle 1973989
İnkılapda güzel soruları vardı.
Okyanus Master paragrafını beğendim.
Mozaik fen de biraz zor fakat iyiydi.
Türkçe de güzeldi.
Din kültürün de konu anlatımı, etkinlik, bolca da test vardı sorular yine normal düzeyde
İngilizce de güzel
Sonra bir tane daha matematik kaynağı sipariş ettim nartest mod serisi şu an en severek kullandığım kitap o tamamı yeni nesil ve zor.

Hocam zorluk derecesine göre daha düzgün ifade edecek olursam.

Fenomen b: Zor.
Nartest mod serisi: Zor.
İnkılap: Normal-zor
Türkçe: Normal-zor
Din kültürü: Normal.
İngilizce: Kolay-normal-zor (her testin kendine göre zorluk seviyesi var.)
Paragraf: Normal-zor ve kaliteli sorular.
Sağolun hocam teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı