LGS 43 günde 63 netten 70 nete çıkılır mı?

AperSo

Femtopat
Daha fazla  
LGS'ye ne kadar 43 gün deselerde nereden baksan 40 gün kaldı benim sorum şu 43-40 günde netimi 60'dan 70'e cıkarabilir miyim denemelerde genelde 60-63 net falan yapıyorum puanım 390'larda falan oluyor 1 soru daha yapsam 400 olacak kadar işte bu kadar süre içinde nettimi nasıl artırabilirim bir önerisi ya da fikri olan var mı?
(Sınav sonrası gelip konuya netimi ve puanımı ekleyeceğim.)

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'ye ne kadar 43 gün deselerde nereden baksan 40 gün kaldı benim sorum şu 43-40 günde netimi 60'dan 70'e cıkarabilir miyim denemelerde genelde 60-63 net falan yapıyorum puanım 390'larda falan oluyor 1 soru daha yapsam 400 olacak kadar işte bu kadar süre içinde nettimi nasıl artırabilirim bir önerisi ya da fikri olan var mı?
(Sınav sonrası gelip konuya netimi ve puanımı ekleyeceğim.)

Matematiğim hep iyiydi(19 civarları) ama Türkçem kötüydü(max 17 18 yapıyordum) eğer türkçen 17 18 üstü değilse paragraf çöz matematikte mozaik + sinan kuzucu + fenomen geometri ya da çıkmış sorular ve benzerleri kitaplarını bitirmeye çalış fende konuyu ve soru tipini bilsen yeter soru çözümü izlemek en mantıklısı ara derslerde paragraf zaten İngilizce konuyu izleyip tekrar edeceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı