LGS 5 gün kala nasıl çalışılmalı?

purukho

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, LGS 5 gün kaldı. Bugün deneme oldum. Türkçe 16D 4y.
Ink.
Din 10D.
İngilizce 5D 1y.
Mat 1y.
Fen 12D 6y.
Geldi netlerim bazen cok yüksek bazen cok düşük oluyor ve sınav anında stresleniyorum. Sürem yetmiyor sınavdan çıktıktan sonra yapamadığım soruya diyorum bu kolaymış neden duzgun okumadım diye falan. En yüksek yaptığım denemede 70D 6Y 14b vardi yapalı 1 hafta oldu kolay gibi geldi aslında.

Ve LGS 2020 cikmis sorularda çözdüm.
Türkçe 17D 3y.
Ink 10D.
Din 9D 1y.
Ing 7D 3y.
Fen 15D 5y.
Matematik 6D 3y.

Sizce ne yapmalıyım? Türkçe iyi gibi ama bazen cümlenin ögelerinden zor soru geliyor yapamıyorum. Fen de aynı şekilde bazı sorularda kalıyorum. Matematik genelde yapamıyorum bazen de iyi yapıyorum. Hedefim %10 dilim.

Kötü yaparsam yazın çalışacağım ve PC almayacaklarmış üstelik kotu liseye gideceğim kesin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ink.
Din 10D.
İngilizce 5D 1y.
Mat 1y.
Fen 12D 6y.
Geldi netlerim bazen cok yüksek bazen cok düşük oluyor ve sınav anında stresleniyorum. Sürem yetmiyor sınavdan çıktıktan sonra yapamadığım soruya diyorum bu kolaymış neden duzgun okumadım diye falan. En yüksek yaptığım denemede 70D 6Y 14b vardi yapalı 1 hafta oldu kolay gibi geldi aslında.

Türkçe 17D 3y.
Ink 10D.
Din 9D 1y.
Ing 7D 3y.
Fen 15D 5y.
Matematik 6D 3y.

Sizce ne yapmalıyım? Türkçe iyi gibi ama bazen cümlenin ögelerinden zor soru geliyor yapamıyorum. Fen de aynı şekilde bazı sorularda kalıyorum. Matematik genelde yapamıyorum bazen de iyi yapıyorum. Hedefim %10 dilim.

Kötü yaparsam yazın çalışacağım ve PC almayacaklarmış üstelik kotu liseye gideceğim kesin.
Son günler çalışmayı önermek ama biraz Türkçe çalışabilirsin.

Ink.
Din 10D.
İngilizce 5D 1y.
Mat 1y.
Fen 12D 6y.

Türkçe 17D 3y.
Ink 10D.
Din 9D 1y.
Ing 7D 3y.
Fen 15D 5y.
Matematik 6D 3y.

Son 1 gün Valorant'ta smurf hesap aç bol bol kill al moralin yerine gelsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı