LGS 97 günde düzgün lise kazanılır mı?

Ramazan Eymen

Centipat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
8. sınıfım 13 yaşımdayım benim için gelecek için iyi normal bir lise tutturmak istiyorum fakat içimden ders yapma hisi gelmiyor sayısalım kötü önerileriniz var mı düzenli çalışma ile ilgili yeterli ve öz çalışmak istiyorum.

Sayısalın kötüyse onun üstüne git. Unutma ki sadece LGS puanıyla okullara girilmiyor. Güzel bir OBP puanı tutturursan güzel bir liseye gidebilirsin.

Geçen sene LGSye girmiş biriyim bu sene zor sorucaklar en çok matematiğe önem ver ders çalışmak istemiyosanda hafta sonu deneme çöz yanlış yaptığın konulara bak. Anlıyorum seni zor ama kaldı şurda 3 ay

Denemelerin nasıl, temelin var mı, şu zamana kadar düzenli olarak çalıştın mı?

Geçen sene LGS'ye girmiş biriyim bu sene zor soracaklar en çok matematiğe önem ver ders çalışmak istemiyosanda hafta sonu deneme çöz yanlış yaptığın konulara bak. Anlıyorum seni zor ama kaldı şurada 3 ay

Matematiğimde çok kötü önem vermeye çalışacağım artık yolun sonu ciddi

Denemelerin nasıl, temelin var mı, şu zamana kadar düzenli olarak çalıştın mı?

Çok düzenli çalışmıyorum keyfime gelirse konu anlatımı soru bankasındanda soru çözüyorum

2021 de lgsye girdim. Lgsnin en zor olduğu dönemdi hiç çalışmamıştım. Öyle böyle 300 puan yapmıştım matematik 1 netim falan vardı. Fene çalışmıştım biraz çalıştığım konulardan 1 2 soru yapmıştım. Her gün düzenli olarak çalışırsan güzel bir puan yaparsın tek önemli olan şey inanman ve disiplinli çalışman gerisi boş. Umarım güzel bir liseye gidersin

Yeni konular

Geri
Yukarı