LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Bu öğlenci sabahçı olayı neye göre? Bizim okulda hiç yok mesela.
Bizim okulumuz üniversite kampüsü gibi olduğu için 3 senedir yıkılma sürecinde bu yüzden de sabahçılardan sonra sonra gidiyoruz.

Ah lan çok özledim buraya yazmayı, burada mısınız arkadaşlar? Okul kaçta başlıyor falan hiç bilmiyorum ya. İlk günden servisle gidemeyeceğim kaçta gideceğimi bilmiyorum. @Hikaru Goatnamura çok hızlısınız hocam :D
Burdayım. Hangi okulu kazandınız? Ben istediğim yeri kazanamadım. Uğur Okullarına yazıldım mecburen.

Üniversite için düşünceleriniz var mı? Meslek olarak veya okul olarak hedefler neresi?
Yazılım mühendisliği.

Sıkıcı, yorucu. Ben böyle YKS döneminde ne yapacağım hiç bilmiyorum.

Hocam açığa geçme kuralı da değişmiş. Öyle yapılırdı eskiden. @NormalVatandas belki ileride seversiniz hocam. Ümitsizliğe kapılmak yok.
@kpase size de geçmiş olsun hocam. Trajikomik bir durum aslında daha ilk günler.

Geçmiş olsun hocam.

Ben memnunum bizi balladılar ama bayağı iyi bir şey. Almanca dersi falan güzel geçiyor.

Ballamak nedir hocam?

Ben okulumdan memnunum bu arada.

Hocam açığa geçme kuralı da değişmiş. Öyle yapılırdı eskiden. @NormalVatandas belki ileride seversiniz hocam. Ümitsizliğe kapılmak yok.
@kpase size de geçmiş olsun hocam. Trajikomik bir durum aslında daha ilk günler.

Ballamak nedir hocam?

Ben okulumdan memnunum bu arada.

İmam hatipde okumama rağmen Kanada'dan hoca getirmişler beni de o şaşırttı.

Yeni konular

Geri
Yukarı