LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Yani teknofest vb bir yarışmada başarı elde edip daha sonra sponsorluk alarak diğer finans gerektiren yerlere katılabilirsiniz.
Bahsettiğiniz şeyi anladım fakat bu zor. Çünkü destek sağlayanlar genelde o proje ile alakalı destek sağlıyor veya prototipin ücretini karşılıyor. Ayrıca FLL ile FRC gibi yarışmalarda deneyimli bir hoca, iyi bir takımda önemli etkenler arasında. Hocam birde dediğiniz şey gerçekten zor. Diğer binlercesi arasından bizi seçmeleri... Ama çok takmıyorum çünkü bence proje yarışmaları bence daha önemli. Ama bu tür takımlı robotik yarışmaları da eğlenceli oluyordu.

Bahsettiğiniz şeyi anladım fakat bu zor. Çünkü destek sağlayanlar genelde o proje ile alakalı destek sağlıyor veya prototipin ücretini karşılıyor. Ayrıca fll ile frc gibi yarışmalarda deneyimli bir hoca, iyi bir takımda önemli etkenler arasında. Hocam bir de dediğiniz şey gerçekten zor. Diğer binlercesi arasından bizi seçmeleri... Ama çok takmıyorum çünkü bence proje yarışmaları bence daha önemli. Ama bu tür takımlı robotik yarışmaları da eğlenceli oluyordu.

Direkt olarak bir deneyime sahip olmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama bahsettiğiniz şeyler de önemli tabii ki. Sponsorluklar bir sekilde halledilebilir. Önemli olan projeyi hatasız bir şekilde tasarlamak.

Direkt olarak bir deneyime sahip olmadığım için bir şey diyemeyeceğim ama bahsettiğiniz şeyler de önemli tabii ki. Sponsorluklar bir sekilde halledilebilir. Önemli olan projeyi hatasız bir şekilde tasarlamak.
Evet hocam. Benim fikrim de proje yarışmalarına düzgün bir proje yapmak. Örneğin geçtiğimiz yıllarda birkaç yarışmaya beraber katılmıştım ve yarışmalardan birine odaklansan diğeri biraz boş kalıyor.

İyi akşamlar herkese, matematik de mantığı tam olarak yapıp testleri fulleyen var mı aramızda? Ben hiçbir şekilde yapamıyorum soruları. Konuyu anladım ama sorular çok karışık.

Yeni konular

Geri
Yukarı