LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Günde 1600 soru çözüyorum. Yakında günde 2500e kadar çıkacağım.
100 sorudan sonrası gereksiz hocam biraz sosyalliğe de zaman ayır işin sonunda matematik soruları seni teselli edip yardım edemez

Reisimiz torpil yok dedi hemen yeğen oğlunun 2. derece kuzeninin babasını aradım bana A101'de bi' kasa ayıracakmış bakacaz artık, allah ne verdiyse.
Sizin yüzünüzden hayattan soğudum.😡 O kadar üniversite okuyacaktım, ders çalışmayı tamamen bırakıyorum.

100 sorudan sonrası gereksiz hocam biraz sosyalliğe de zaman ayır işin sonunda matematik soruları seni teselli edip yardım edemez
Alıştıktan sonra hafta içi bile günde en az 250 soru çözmen gerekiyor. Ben her gün 4,5 saat çalışıyordum, hafta sonu 6 saati geçiyordu.

Alıştıktan sonra hafta içi bile günde en az 250 soru çözmen gerekiyor. Ben her gün 4,5 saat çalışıyordum, hafta sonu 6 saati geçiyordu.
Hafta içi 1.5 saat hafta sonu da 3 saat falan çalışıyordum ben şu an iyi bir lisede okuyorum

Absürt gelebilir ama 3 ay çalısarak fen lisesi kazanmıştım günde binlerce soru ile çalısan kişileri anlamıyorum. Şu an TYT-AYT var 250 soru ile başladım.
Evet bana da boş uğraş gibi geliyor o kadar soru çözmek

Ben ilk aylarda paragraf çözüyordum sonra test kitaları aldım ve 100 soru çözmeye başladım sonra 150, 180, 200, 250, 300 diye devam ettim(300 sadece hafta sonları)tatillerde 350-400 yapmaya çalıştım ilk dönemler denemelerde ilk 10'daydım + dershaneye gidiyordum ve okulun kurslarına kalıyordum. Size önerim en arkadaki harfler ve sayılar var oradan bakmadan yapmanız bir kereden bir şey olmaz demeyin alışkanlık oluyor zorlanıyorsanız bırakın en arkadaki o harfler ve sayılardan bakmayın.

Merhaba arkadaşlar, canım sıkıldı ders aralarında muhabbet edebilmek için sohbet konusu açmak istedim. Şu an sizde durumlar nasıl matematiği halledebiliyor musunuz? Veya nasıl hallettiniz, benim matematik yeni nesil tam oturmadı, oturtmam için neler önerirsiniz?

Keşke geçen sene çalışsaydım LGS'ye. Pişmanım. Neyse ki bir meslek lisesinde PC bölümündeyim hocaların izniyle SSD Windows ekran kartı falan kuruyorum😃. Gayet de memnunum. LGS'de başarılar hocalarım. Çok çalışmak lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı