LGS çalışmalarınız nasıl gidiyor?

Benim hedef o kadar yüksek değil ya. 430 la kapatılmış bir okulu istiyorum. Ama ne olur ne olmaz çalışmak gerekiyor. Bence girebilirim, şu ramazan bitse de verimli çalışmaya başlasam.

Sıkıntımı anladım acele ediyormuşum önceden girdiğim denemeleri çözdüğümde puanım 480 civarı çıkıyor.

Ben de oruç tutuyorum. Aslında ilk gün sahurda çok az yememe rağmen hiç açlık, susuzluk çekmedim şaşırdığım bir şekilde. Bu olay benim için çok sıkıntı etmiyor da tabii sizi bilemiyorum.

Yapabilirsem Hüseyin avni.

Sıkıntımı anladım acele ediyormuşum önceden girdiğim denemeleri çözdüğümde puanım 480 civarı çıkıyor.

Yapabilirsem Hüseyin avni.

Pardon yanlış yerden cevaplamışım.

Hocam hedef neresi?

Buradan cevaplayacaktım.

Kardeşim hazırlanıyor, matematik ve sosyal bilgisi (inkılap) iyi duruyordu dershane denemelerinde. Türkçesi zayıf garip şekilde, din de pek yapamıyor göstermediler anlatmadilar okulda çoğu şeyi diyor. Bana göre iyi diyebileceğimiz bir yer tutturur, fakat meslek lisesi de düşüncelerimiz arasında. Düz Anadolu lisesi pek tavsiye edilmiyor artık, ya fen ya proje Anadolu Lisesi olması şart. Benim zamanımda çok daha farklıydı, fen lisesinin hemen altında olan Anadolu lisesini kazanmak için çırpınırdık.

Yüksek puanlı iyi bir mesleğe yollayın mahalledeki 160puanlı mesleğe yollarsanız çocuk hayata küser.

Benim hedef o kadar yüksek değil ya. 430 la kapatılmış bir okulu istiyorum. Ama ne olur ne olmaz çalışmak gerekiyor. Bence girebilirim, şu ramazan bitse de verimli çalışmaya başlasam.
Çalışmalar nasıl gidiyor hocam? Oruç tutarak çalışmaya alışabildiniz mi?

Bugün töder olduk. 473 aldım siz de girdiniz mi?
434 aldım.(Fenden beklemediğim yanlışlar geldi :D)

Son düzenleme:
Bugün çalışkan yayınları argon 4 denemesi olduk, beklediğimden daha zor çıktı. Düşük puana rağmen iyi bir yüzdelik dilim geldi.
20230325_180834.jpg

Geri
Yukarı