LGS çalışmanız nasıl gidiyor?

Çoğu zaman olduğu gibi iyiyim. Adam olma yolculuğu nasıl gidiyor?🤠
Bugün karar verdim. Hiç bir deneyimi olmayan bir salak arkadaşımın olduğunu fark ettim ve ona asla uymayacağım. Onun dışında lgs ye daha sık çalışıyorum ve kurtlar vadisinin 1.bölümünü sonunda bitirebildim. Gerçekten zamanım yok. Keşke zamanı satın almanın yolu olsa.

Bugün karar verdim. Hiç bir deneyimi olmayan bir salak arkadaşımın olduğunu fark ettim ve ona asla uymayacağım. Onun dışında lgs ye daha sık çalışıyorum ve kurtlar vadisinin 1.bölümünü sonunda bitirebildim. Gerçekten zamanım yok. Keşke zamanı satın almanın yolu olsa.
Zamanı satın almak yerine harcamayı dene bence😀

Merhaba bende LGS öğrencisiyim şu anda +50 kitap bitirdim ve düzenli olarak deneme çözüyorum konu eksiğimde yok hatta stresten kendimde zona çıkarttım zona çıkartmamım sebebi şu anda 20 deneme oldum ve ortalamam 400'lerde şu an mahvolmuş durumdayım ve çok yorgunum işin kötü kısmı çalışmak dışında yapabilecek bbir şeyim yok PC vs. falanda yok şu ana kadar doğru düzgün hiç arkadaşta edinmedim zaten asosyaldim asosyalliğin dibini görüyorum bu arada çözdüğüm yayınevlerini soracak olursanız piyasadaki çoğu kaynak var içimi dök.
Çok yanlış yapıyorsun, geçen sene seninle aynı şekilde çalıştım sonucum 445 kadar geldi, arada kendini meşgul edecek şeyler yapmalısın, fazla kafana takmışsın. Aynı zamanda test yerine ilk dönem konularında master boyutuna kadar çalış, test çözme, sadece çalış ve çalıştığın konuyla ilgili sorular çöz, bu şekilde eksiklerini kapat ve o şekilde denemeye gir.
Seninle tıpatıp aynı duyguları yaşadım geçen sene, sana söylediğim işe yarar yönelge sayede dershane denememde 420’ye kadar çıkmıştım 385’den, dediğim gibi konulara çalış her dakika test çözme yoksa ya aynı puanda kalırsın ya da gözünden bir şey kaçar puanın düşer.Lütfen kafanı bunaltma ve hayal ettiğin bir okulu düşünerek çalış.

Geri
Yukarı