LGS 2023 nasıl olabilir?

MzSe

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1. dönem konuları olacakmış ve bence bu yüzden daha zor olur gibi geliyor bana hiç ders çalışasım kalmadı.

Şimdi 1.dönemden çıkacak. O zaman herkes 1.döneme çalışacak. O zaman yazılıların anlamı kalmıyor. Veya okulların kapanması daha mantıklı 1.dönem çıkıcağı için...veya da okullarda 2.dönem işlenmesin. Ama benim önerim okulları kapatmaları veya yazılılar ve okulda 2.dönem konuları olmasın. İnşallah öyle olur yoksa saçma olacaktır okula gitmek bile.

Bilemeyiz, kimse net yorum yapamaz. Size tek diyeceğim, konu seçmeden tüm konulara gereken özeni gösterin. Konu sayısı az olduğundan dolayı çok kolay sorulan sorular bile eleyici olabilir. Bunu kimse bilemez, sınavın da bir şekilde eleyici olması gerekiyor.

Şimdi 1.dönemden çıkacak. O zaman herkes 1.döneme çalışacak. O zaman yazılıların anlamı kalmıyor. Veya okulların kapanması daha mantıklı 1.dönem çıkıcağı için...veya da okullarda 2.dönem işlenmesin. Ama benim önerim okulları kapatmaları veya yazılılar ve okulda 2.dönem konuları olmasın. İnşallah öyle olur yoksa saçma olacaktır okula gitmek bile.

Hocam öyle bir şey olamaz iyi bir lise kazandınız diyelim 8 sınıf geometri konuları 9. sınıf matematiğinin temeli ve çoğu ders için öyle o yüzden okulları kapatamazlar ama bende kapatılması taraftarıyım.

Geri
Yukarı