LGS deneme ortalaması iyi mi?

Çünkü hedefine göre iyi. Şunu küçük kafana koy artık beni çileden çıkardın.
Hedefi iyi değil ki? Arkadaşa yardımcı olmak istiyorsan söyle, iyi bir okulu hedeflesin.

Türkiyede bu sınava katılan insanların ortalaması 240 puan ve matematikte 2 doğru bu sınava katılan kişilerin %90 kesimi iyi bir yere gidemiyor hatta kazanamıyor bile benim puanım yine iyi.
Çoğunluktan yüksek olduğu doğru, ama iyi değil.

Hedefi iyi değil ki? Arkadaşa yardımcı olmak istiyorsan söyle, iyi bir okulu hedeflesin.

Çoğunluktan yüksek olduğu doğru, ama iyi değil.
Kime göre neye göre benim hedefim 420 puanlar bir arkadaşım vardı denemelerde 380 falan alan önceki yıl matematikte 17 doğru yaptı ve 467 puan aldı bunlar sadece denemeye bağlı değil o günkü durumuna pisikolojinede bağlı

Gayet iyi saçmalamayın anca motivasyon düşüklüğü yaşatıyorsunuz.
20'de 8, gayet iyi mi?

Gayet güzel rahat güzel bir liseye gidersin.
Bu puanla idare eder bir Anadolu lisesi seçer anca. Pembe hayaller kurdurmayın kimseye.

Niye böyle diyorsunuz. Yani anlamıyorum nasıl berbat. Güzel kardeşim inşallah daha iyisi olur. Sayılı günün kalmış ne kadar soru çözsen o kadar kar.
Matematik böyle olduğuna göre konu eksiği var muhtemelen. Soru çözmeden önce onlara bakmalı. Önerin bir zahmet.

20'de 8, gayet iyi mi?

Bu puanla idare eder bir Anadolu lisesi seçer anca. Pembe hayaller kurdurmayın kimseye.

Matematik böyle olduğuna göre konu eksiği var muhtemelen. Soru çözmeden önce onlara bakmalı. Önerin bir zahmet.
Dikkatli okuduysan 20de 8 ortalama ben sağlam çalışmaya başladım dün olduğum denemede 12 doğru 0 yanlışım vardı

20'de 8, gayet iyi mi?

Yeni nesil denemeleri yapamıyorsa konu eksiği var demek değildir. Okuma anlaması kötüdür onun içinde kitap okuması gerek.

20'de 8, gayet iyi mi?

Lütfen tartışmayın. Kaç sayfa boyunca tartıştınız. Ayrıca birazdan uygunsuz üsluptan engelleneceksin. Klavye başında insanlara hakaret edemezsin. Klavye başında ne imparator, ne de kral oluyorsun.
Yeni nesil denemeleri yapamıyorsa konu eksiği var demek değildir. Okuma anlaması kötüdür onun içinde kitap okuması gerek.
"muhtemelen" demiş.

Çok iyi bir liseye gitseniz bile pek bir şey değişmiyor, üniversite sınavında yine iş size düşüyor. Sınav aslında o kadar zor değil, 2019 senesin de LGS'ye girdim ve yapılan denemelere göre çok daha iyi puan aldım. Denemelerde 350 ortalama puanım vardı, sınavda fen de kaydırma yapmama rağmen 390 puan almıştım. Okul haricinde evde hiç ders çalışmıyordum , azcık evde de çalışsaydım çok daha iyi yapardım. 35 gün az bir süre değil ama fazla bir sürede değil, Fen ve matematiğe biraz çalışsan yaparsın.

Geri
Yukarı