LGS deneme ortalaması iyi mi?

Puahahhaha. Matematik sınavı 8 sayfa soruları çok kısa.

Matematik yönünden gerçeğe hiç yakın değil.
Kötü bir haber vereceğim sınav cidden çok kolay matematik sorularını aklıdan çözebiliyorsun.
Saysan 3 tane yeni nesil falan çıkar.
Bu da kolejlerin size uyguladığı "çalıştığının karşılığını alma" örneği.
LGS'de böyle sorular gelmiyor maalesef.
Matmatik 15 doğru 3 yanlış 2 boş.

14 doğru 4 boş 2 yanlış.

Asıl egosunu tatmin etmeye çalışan o konu sahibi arkadaşın netleriyle dalga geçerken iyi. Konu sahibide şahittirki onun gibilere desteğim sonsuz.
Dalga geçmedim. Kötü olduğunu söyledim. Ve siz inatla iyi olduğunu savundunuz.

Arkadaşlar LGS öğrencisiyim şimdiye dek 36 denemeye girdim ortalamalarım şu şekilde:
Türkçe 16.33
İnklap 9.18
Din 9.87
İngilizce 9.55
Fen 16.71
Matematik: 8.32
Ortalama puan: 388.

Stres olan biri değilim çözdüğüm yer fark etmiyor ben açıkçası okulun yaptığı denemelerini sevmiyorum çünkü 3 gün önce süre tutarak LGS 2021i çözdüm ve şu şekilde:
Türkçe 18.
İnklap 10.
Din 9
İng 10.
Fen 16.
Mat 10.

Hedefin Maltepe fen lisesi 417 puanla alan bir okul ve 36 gün kaldı sizce girmem mümkün mü zor mu ortalamam nasıl?
Deneme hangi deneme? (Töder, hız yayınları vs)

Türkiyede bu sınava katılan insanların ortalaması 240 puan ve matematikte 2 doğru bu sınava katılan kişilerin %90 kesimi iyi bir yere gidemiyor hatta kazanamıyor bile benim puanım yine iyi

@KiloZuluSierra Uzatmayın, arkadaşın sonucu berbat. Başka açıklaması yok.

Saçma bir yorum olmuş, katılmıyorum.
Arkadaşlar LGS öğrencisiyim şimdiye dek 36 denemeye girdim ortalamalarım şu şekilde:
Türkçe 16.33
İnklap 9.18
Din 9.87
İngilizce 9.55
Fen 16.71
Matematik: 8.32
Ortalama puan: 388.

Stres olan biri değilim çözdüğüm yer fark etmiyor ben açıkçası okulun yaptığı denemelerini sevmiyorum çünkü 3 gün önce süre tutarak LGS 2021i çözdüm ve şu şekilde:
Türkçe 18.
İnklap 10.
Din 9
İng 10.
Fen 16.
Mat 10.

Hedefin Maltepe fen lisesi 417 puanla alan bir okul ve 36 gün kaldı sizce girmem mümkün mü zor mu ortalamam nasıl?

Sonuçların hiçte kötü değil. Ben de bu civarda fen ve türkçe yapardım. Sonuç olarak sınav esnasında feni fullemiştim türkçeden 3 yanlışım vardı. Demem o ki sonuçların fena değil, üzerine koyman için zamanın var. Başarılar diliyorum, ümidini asla yitirme.

Geri
Yukarı