LGS deneme sonucum kötü geldi

Haklısınız hocam sözleriniz ilaç gibi geldi çok teşekkür ederim. Hayırlısı artık.
Rica ederim hocam, Ne demek. Şu son günleri de atlatın. @Cingöz Recai Hocamın da dediği gibi yüzdelik dilim çok önemli. Umarım başarırsınız. Bu son günlerde çalışmalarınızı ihmal etmeyiniz. Başarılar dilerim.

Hocam moralinizi yüksek tutun. Umarım başarırsınız.
Çok teşekkür ederim hocam umarım 🙏
Rica ederim hocam, Ne demek. Şu son günleri de atlatın. @Cingöz Recai Hocamın da dediği gibi yüzdelik dilim çok önemli. Umarım başarırsınız. Bu son günlerde çalışmalarınızı ihmal etmeyiniz. Başarılar dilerim.
Çok teşekkür ederim hocam umarım istediğim liseyi kazanırım da rahatlarım.

Buyuk ihtimalle heyecandan gitmiştir o sorular. Yine de yanlış yaptığınız soruların konularını belirleyip nokta atış şeklinde ilerleyin. Hangi konuda yanlışınız varsa o konunun testini çözün, gerekirse tekrar edin. Denemeler LGS'den daha zor oluyor genelde, rahat olun.

Buyuk ihtimalle heyecandan gitmiştir o sorular. Yine de yanlış yaptığınız soruların konularını belirleyip nokta atış şeklinde ilerleyin. Hangi konuda yanlışınız varsa o konunun testini çözün, gerekirse tekrar edin. Denemeler LGS'den daha zor oluyor genelde, rahat olun.
Çok teşekkür ederim hocam yanlış yaptığım konuları belirledim genelde üçgen ve paragraf/metin/cümle türleri onlara çalışmaya başlayacağım diğer denemelere göre de ilerlerim tekrardan teşekkürler.

Eğitim sistemi o kadar saçmaki 10 gün boyunca sadece ders çalışçak bu arkadaşımız. Allah yardımcın olsun ne deyim.

Eğitim sistemi o kadar saçmaki 10 gün boyunca sadece ders çalışçak bu arkadaşımız. Allah yardımcın olsun ne deyim.
evet haklısın yapacak birşey yok malum sistem belli gerçi ders çalışmakta yetmiyor da bari istediğim liseye gidip hem baskılardan kurtulayım hem şu yaz tatilini arkadaşlarımla mutlu geçireyim diye uğraşıyorum. Ama gayet haklısın ve çok teşekkür ederim 1 yıl köpek gibi çalıştık asosyal olma düzeyine geldim bari kazanayım şu liseyi de 3 ay rahatlarım en azından.

Geri
Yukarı