LGS denemesinde 383 puan iyi midir?

Arthur M0rgan

Femtopat
Daha fazla  
LGS'ye girecegim ve denemeden Türkçeden 17 D, 2 yanlış, 3 bos; inkılaptan 9 D, 1 bos; dinden 10 dogru; matematikten 7 dogru, 2 yanlış, 15 bos; fenden 17 dogru, 2 yanlış; İngilizceden ise 9 dogru, 1 yanlış yaptım. Sonuç 383 geldi, sizce iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS'ye girecegim ve denemeden Türkçeden 17 D, 2 yanlış, 3 bos; inkılaptan 9 D, 1 bos; dinden 10 dogru; matematikten 7 dogru, 2 yanlış, 15 bos; fenden 17 dogru, 2 yanlış; İngilizceden ise 9 dogru, 1 yanlış yaptım. Sonuç 383 geldi, sizce iyi mi?

İstediğiniz yer neresi oraya göre puanlayalım. Daha çok çalışın. 383 puan yetmeyebilir. Matematikten daha çok yapmaya çalışın.

Sıralamanız nasıl? En basitinden 2018'de 412 puanla 1.62 yüzdeliğe girmiştim ama şimdi aynı puanla sıralama çok daha düşük oluyor.

LGS'ye girecegim ve denemeden türkçeden 17 D, 2 yanlış, 3 bos; inkılaptan 9 D, 1 bos; dinden 10 dogru; matematikten 7 dogru, 2 yanlış, 15 bos; fenden 17 dogru, 2 yanlış; ingilizceden ise 9 dogru, 1 yanlış yaptım. Sonuç 383 geldi, sizce iyi mi?

Hedefine bağlı olarak değişir ancak matematiği bir tık arttırıp ara dersleri fullersen çok iyi olur, matematik netin iyice yükselince Türkçeye ya fene çalışıp bir ana dersten de fullemiş olursun.

Yüzdelik dönem daha önemlidir. Matematiği yükseltmeye çalışın çünkü diğer öğrenciler matematiği yapamıyor, bu da sizi bir hayli öne atacaktır. Olabildiğince daha az yanlış yapmanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı