LGS dönemi oyun oynanır mı?

Dersten önce ve 2 saatten fazla oynanmayacaksa sorun olmaz.

Bu kadar kasmaya gerek yok. YKS'ye girmiyor arkadaş.
Lol bağımlısı abim ilk 10k yapmıştı ama 11. sınıfta başladı düzenli çalışmaya. Hem oynayıp hem düzenli çalışırsa hiçbir sıkıntı olmaz bence. Oynanmaz diyenler nasıl yaşıyor merak ediyorum. 7/24 nefessiz ders mi çalışıyorlar.

Lol bağımlısı abim ilk 10k yapmıştı ama 11. sınıfta başladı düzenli çalışmaya. Hem oynayıp hem düzenli çalışırsa hiçbir sıkıntı olmaz bence. Oynanmaz diyenler nasıl yaşıyor merak ediyorum. 7/24 nefessiz ders mi çalışıyorlar.
Hocam dürüst olalım abinizin yaptığı şey 1000'de bir olur. Ben de anlamıyorum ki. Dershaneden/okuldan geldiği andan uyuyana kadar aralıksız ders mi çalışıyorlar?

Tabii ki oyna fakat dozunu ayarla.

Hocam ben bir tık bağımlı olduğum için zor benim için.

Oynanmaz. Oyun boş vakit geçirme aracıdır, senin boş vaktin olmamalı iyi bir yer kazanmak istiyorsan.

Gülücük atanlara lafım yok, herkesin yaşam tarzı farklıdır. Oyun oyna diyenler hangi deneyimleriyle bu sonuca vardıklarını belirtirlerse daha iyi olur.

Ailemde böyle düşündüğu için oyunu yasaklamak istiyorlar.

2 yıl önce girdim 489 puan aldım. Sadece dershaneye gittim bol bol oyun oynadım nedense yüksek puan aldım.

O sizin zeka hocam.

Her gün girip 1-2 saat oynayın sıkıntı olmaz, ama çok oynamayın alışkınlık yapar.

Hocam hafta içi okul+dershane yapınca akşam 8 de gelıyorum yemek yesem falan 9 oyun oynasam 10,11 olacak.

Evet oyna ama 1 saat falan ben oynadım kötü sonuç elde

Geçmiş olsun hocam ben de oynadıktan sonra ailem oyuna bağlamasın diye oynamamı istemiyorlar.

Aklınız hep oyunda kalacak kalmasa bile ders çalışmayacaksınız eğer çalışkan biri değilseniz bu sene bende girdim sınava ailem direk bilgisayara yasak koydu anında aldı benden hiçbir şey yapmadım tüm sene çözdüğüm test sayısı 10u geçmemiştir LGS de hiç çalışmadanda 400 puan yaptım dershanenin yararı illaki olacaktır fakat çalışmıyorsanız benim gibi hiçbir faydanız olmaz ayrıca oyunları falan yasaklayınca Einstein falan olacağız sanıyorlar.

Bencede yasaklayınca Full yapmıyon sınavıda oynadığım oyunlar (Fortnite Valorant) ranked oynadığım için aklım çok kalıyor.

1 sene sabret oynama ya da hafta sonları 1-2 saat oyna sonraki 3 sene oynarsın.

Ustam öyle demesi kadar kolay olmuyor ki.

Liseye gecince de bir şey degismeyecek bu sefer de YKS icin basini kitaptan kaldiramayacak. En iyi yillarini kitapa gomerek gecirecek kendisini...

Yo 12. sinifta calismaya baslarsa 3 yil rahat rahat oynar.

Liseye gecince de bir şey degismeyecek bu sefer de YKS icin basini kitaptan kaldiramayacak. En iyi yillarini kitapa gomerek gecirecek kendisini...

12. siniftada duzenli calisirsa rahat iyi bir yer kazanir.

Oyna ama sabahtan akşama kadar da oynama. Zaten normal olan oynama süresi 1 ila 3 saat arası, sen ise 1 saat oyna, bilgisayarda sanırım istediğinde kapanma özelliği gibi bir şey duymuştum. Öyle bir şey varsa onunla kur ve kapansın. Ya da arkadaşına küfret oda seni banlasın.

Ben sürekli oynamadan kendimi sınırlayarak 2 sene önce 460 puan civarı almıştım, gündüz maksimum 1 saat ve geceleri 3-4 saat oynuyordum. İlla hiç oynamamazlık yapmayın, robot değilsiniz sonuçta. Ama çok da abartmayın.

Geri
Yukarı