LGS hakkında konuşalım

2 saat önce deneme oldum, sonucum:
Türkçe: 18 doğru, 1 yanlış, 1 boş.
Matematik: 3-4 doğru, 2-3 yanlış, gerisi boş.
Fen: 15 doğru, 5 yanlış(normalde fende 18 doğru yapardım, bu denemenin fen dersi biraz zordu.)
Diğerleri: 1 yanlış sosyal, 1 yanlış din, İngilizce tam.
Puanım:
Eki Görüntüle 895320
İstediğim lisenin puanı:
Eki Görüntüle 895322
Sınava kalan süre:
Eki Görüntüle 895324
Gram ders çalışmadım. Bu liseyi kazanmak benim için çok önemli.

Hocam bende hiç çalışmıyorum sözel Full mat 2 fen 3 çıkıyor hiç okula gitmediniz mi?

2 saat önce deneme oldum, sonucum:
Türkçe: 18 doğru, 1 yanlış, 1 boş
Matematik: 3-4 doğru, 2-3 yanlış, gerisi boş
Fen: 15 doğru, 5 yanlış(Normalde fende 18 doğru yapardım, bu denemenin fen dersi biraz zordu.)
Diğerleri: 1 yanlış sosyal, 1 yanlış din, İngilizce tam.
Puanım:
Eki Görüntüle 895320
İstediğim lisenin puanı:
Eki Görüntüle 895322
Sınava kalan süre:
Eki Görüntüle 895324
Gram ders çalışmadım. Bu liseyi kazanmak benim için çok önemli.
Bu gidişle olmaz o iş matematiğin çok kötü hiç ders çalışmadığını kendin söylüyorsun en az 3 4 kaynaktan matematik çalışmaya başlaman lazım.

Her şeyi belirleyecek olan üniversiteniz ve seçtiğiniz bölümünüz. Kimse sizin lise diplomanıza bakmıyor ve artık liselerin yüzde 99.9'unun eğitim seviyeleri benzer.(Anadolu lisesine giderek söylüyorum). İyi bir lise size çok iyi bir eğitim sağlayamıyor. İyi bir lisenin günümüzdeki avantajları bana göre o lisenin ortamı ve insan kitlesi.

Her şeyi belirleyecek olan üniversiteniz ve seçtiğiniz bölümünüz. Kimse sizin lise diplomanıza bakmıyor ve artık liselerin yüzde 99.9'unun eğitim seviyeleri benzer.(Anadolu lisesine giderek söylüyorum). İyi bir lise size çok iyi bir eğitim sağlayamıyor. İyi bir lisenin günümüzdeki avantajları bana göre o lisenin ortamı ve insan kitlesi.

Evet ciddi bir artısı yok. Çalışan insan yapıyor. İster meslek de olsun ister fen lisesinde olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı