LGS hakkında konuşalım

Hocam o kadar iyiyse seneye alırız. Şu an okulun kendi yayınının konu anlatımlı ve soru bankası var, üstüne hız yayınları var, sonra ara tatil kitabında bilerek sonradan biz çözelim diye çok test vermişler o var, bir de bizim 5. sınıftan beri aldığımız soruları zor olduğu için tudem tüm dersler var. Tudem iyi midir hocam? Bir de değişiklik olsun değişik sorular göreyim diye Kanguru'ya girdim. Kendi sınavı 13 Mart veya 20 Mart'ta olacak ben bir de alıştırmak için onların 20 şubat'ta yaptığı deneme sınavına girdim. 30 soruda 22 doğru 6 yanlış 2 boş yaptım. İyi midir? Ortalama 65 puanmış ben 90 yaptım.

Tudemin eski zorluğu yok, yaptığınız netler iyi şu anlık. Elinizde kaynak varsa boşuna para vermeyin, çözmezsiniz ziyan olur. Mayıs gibi alır bitirirsiniz kitabı.

Tudemin eski zorluğu yok, yaptığınız netler iyi şu anlık. Elinizde kaynak varsa boşuna para vermeyin, çözmezsiniz ziyan olur. Mayıs gibi alır bitirirsiniz kitabı.
Hocam üstüne işaretlemiyorum Tudemlerin. Sonra tekrar çözerim diye. Zaten hocam biz sadece Tudem aldık kalanını okul verdi. Yazın 7. sınıf kitabı alırım. Çoğunlukla ben okulun açılmasına 1 ay kala her derste 2. üniteye kadar ilerliyorum önceden.

Hocam üstüne işaretlemiyorum tudemlerin. Sonra tekrar çözerim diye. Zaten hocam biz sadece tudem aldık kalanını okul verdi. Yazın 7. sınıf kitabı alırım. Çoğunlukla ben okulun açılmasına 1 ay kala her derste 2. üniteye kadar ilerliyorum önceden.

Bu davraşınız bana göre yanlış ve gereksiz, önceden yanlış bir şey öğrenirseniz sonradan telafisi zor olur.

Bu davraşınız bana göre yanlış ve gereksiz, önceden yanlış bir şey öğrenirseniz sonradan telafisi zor olur.
Bu sene çok büyük haksızlık olacak, geçen sene de sadece 2. dönem soruldu bize de büyük ihtimal hepsi sorulacka ve uzaktan eğitim, bahanelere sığınmıyorum ama bu sınavda iyi yapamazsam başlıca sorumluları var.

Bu davranışınız bana göre yanlış ve gereksiz, önceden yanlış bir şey öğrenirseniz sonradan telafisi zor olur.
Hocam Eba'daki konu anlatımını dinliyorum ve test çözüyorum Eba'dan. Aklımda bir şey kalırsa da kitaptan bakıyorum. Öğretmenle beraber pekiştiriyorum. Öyle yaptım ben yine bu sene.

Bu sene çok büyük haksızlık olacak, geçen sene de sadece 2. dönem soruldu bize de büyük ihtimal hepsi sorulacka ve uzaktan eğitim, bahanelere sığınmıyorum ama bu sınavda iyi yapamazsam başlıca sorumluları var.

Dostum bizde 2. dönem başlar başlamaz okullar kapandı, EBA sistemi hazır değildi ve dersleri göremiyorduk. Bu yıl bütün alt platformlar hazır ve dersler ayriyeten EBA da yer buluyor. Bana göre haksızlık yok.
Hocam EBA'daki konu anlatımını dinliyorum ve test çözüyorum EBA'dan. Aklımda bir şey kalırsa da kitaptan bakıyorum. Öğretmenle beraber pekiştiriyorum. Öyle yaptım ben yine bu sene.

Yine de tatili ben olsam böyle şeylere harcamazdım, önünüzdeki yıl çok zorluklar olacak zaten.

Hiçbir önemi olmayan sınavdır. Sınavsız bir Anadolu lisesindeyim ve tüm derslerim gayet iyi. Sadece fizik ve kimyam kötü o kadar. 10. sınıfım ve 90 ortalamayla dönemi geçeceğim gibi duruyor. LGS'den 2019'da 405 puan almıştım yani %10'luk bir dilim ediyordu. Sözelim ve fenim fulle yakındı ama matematikten galiba 3-4 netim vardı. O yüzden kendinizi sıkmayın LGS falan diye. Olursa olur olmazsa önemi yok. Önemli olan YKS'dir.

Dostum bizde 2. dönem başlar başlamaz okullar kapandı, EBA sistemi hazır değildi ve dersleri göremiyorduk. Bu yıl bütün alt platformlar hazır ve dersler ayriyeten EBA da yer buluyor. Bana göre haksızlık yok.

Yine de tatili ben olsam böyle şeylere harcamazdım, önünüzdeki yıl çok zorluklar olacak zaten.
Evet haklısınız hocam ancak ailem öyle daha iyi olur diyor. Zaten ne zaman tatil yaptığım görülmüş ki?

Geri
Yukarı