LGS hediyesi olarak ne istenebilir?

450 alındıktan sonra konu açılmalı. Eğer şimdi bunları düşünürsen, sınavda durmadan aklına bu gelecek. ''Eğer 450 alırsam bilgisayar alacaklar. Ama ya alamazsam?'' Diye diye strese girer 350 alırsın. Şimdi bunlar için erken.
Ben 1 sene bilgisayar hayali kurarak çalıştım 459 puan yaptım. Bence büyük bir motivasyon kaynağı.

Evet, bu yıl LGS'ye gireceğim. Ve 450 üstü bir puan alırsam istediğim bir şey alınacak. Ben bilgisayar dedim. Sizce masaüstü mü, dizüstü mü? Ben masaüstü istiyorum fakat sizin de düşüncelerinizi görmek isterim.

Hocam bana da ne vaatler sunuluyordu, çok heyecanlanıyordum bir baktım biz korona olmuşuz, sınav günü gelmiş, ambulans aşağıda bekliyor ailem hastanede, tek kişilik sınıf hazırlanmış.
Hocam şimdiden böyle şeyleri düşünmeyin, ileride her şey olabilir. Sen sınavına düzgün hazırlan gerisini o zaman düşünürsün.

Hocam bana da ne vaatler sunuluyordu, çok heyecanlanıyordum bir baktım biz korona olmuşuz, sınav günü gelmiş, ambulans aşağıda bekliyor ailem hastanede, tek kişilik sınıf hazırlanmış.
Hocam şimdiden böyle şeyleri düşünmeyin, ileride her şey olabilir. Sen sınavına düzgün hazırlan gerisini o zaman düşünürsün.
Eğer arkadaş puanı düşünmeye devam ederse sınavda çok strese girer.

Geri
Yukarı