LGS için ders çalışma programı önerisi

Matematik sorusu çözmek için konuyu iyi kavramak gerekiyor. Ben matematik konu anlatımını çok kez dinledim. Aynı videoyu 2-3 kez dinledim. Konuyu iyice anlayınca soruyuda yapabiliyorsun. Youtube'dan konu anlatımı dinlemeni tavsiye ederim.

Konu kaçırma okula her gün git. Denemeleri önemse okulun çokça yapar zaten. Sürekli ol, motivasyonu kaybetmemeye çalış. Her dersteki eksiklerini kapatıp paragraf çöz. Kendi zayıflıklarını tespit et. Liseyi serserilerin yanında okuma.

Matematik sorusu çözmek için konuyu iyi kavramak gerekiyor. Ben matematik konu anlatımını çok kez dinledim. Aynı videoyu 2-3 kez dinledim. Konuyu iyice anlayınca soruyuda yapabiliyorsun. YouTube'dan konu anlatımı dinlemeni tavsiye ederim.

Geç döndüm kusura bakma konu anlatımı izleyince kafa bir milyon oluyor konu dinleyince netler düşüyor hocalarda önermiyor.

Geç döndüm kusura bakma konu anlatımı izleyince kafa bir milyon oluyor konu dinleyince netler düşüyor hocalarda önermiyor.
Bence konu eksiğin var. Hocana nasıl konu tekrar edebileceğini sorabilirsin. Defter tutuyorsanız defteri sık sık oku. Bir şekilde konuları pekiştirmek lazım.

Geri
Yukarı