LGS için günde 60-70 soru çözebileceğim kaynak önerisi

Erdem Altunbaş

Decapat
Makaleler
3
Yer
Gaziantep
Merhaba arkadaşlar 7.sınıf öğrencisiyim olarak LGS'ye hazırlanmak istiyorum bunun için matematikten 60 70 soru günlük çözmek istiyorum ama testlerde işlediğimiz yere kadar 60 70 çıkmıyor hangi kaynakları kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar 7.sınıf öğrencisiyim olarak LGS'ye hazırlanmak istiyorum bunun için matematikten 60 70 soru günlük çözmek istiyorum ama testlerde işlediğimiz yere kadar 60 70 çıkmıyor hangi kaynakları kullanmalıyım yardımcı olur musunuz?
Hangisini kullanmalısın bilmem ama Tonguç kullanma 8. sınıf tasiyesi.

Okyanus Master ile felegini sasirt, bu bir Nazi taktigidir. Zamaninda kendim de uygulamis oldugum bu taktigi @körbiginar ustunde teste tabi tutarak dogrulugundan emin olmus bulunmaktayim.

Günde 60-70 matematik sorusu çıkarmak için epey kaynağa ihtiyacınız olacak gibi duruyor. Benim hazırlandığım sene Tonguç'un tüm soru tiplerinden bahseden kısa kitapları vardı. Onlar gayet iyiydi ancak içinde çok az soru var yalnızca soru tiplerini öğrenmeniz için yardımcı olur onun dışında ben de Tonguç önermiyorum. Bilfen ProTest vardı sanırım o kitap gayet güzel ancak rakiplerine göre pahalıydı. Master ve Premaster çözebilirsiniz. 7. Sınıfta bol bol kitap okumanızı öneririm. Sonra vakit olmuyor. Ayrıca paragrafta hız kazandırdığı da bir gerçek. Yeni nesil soru kitaplarının bazılarında şaka gibi 200-300 soru oluyor. Günde 1 kitap bitirdiğimi hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı